Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert tagad le egy szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tagad le egy szingli ferfi egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ismerek egy ferfit szinglinek mondja magat ötven feletti, a kollegak egy reszenek azt mondja h szingli , közben dicsekszik h utazgatik stb de nem mondja h kivel , baratok bla bla.

Vegul utananeztem a facen h van egy keteves szulinapi fotója egy 60 eves növel , a kepek alatt mondjak h szep par vagytok stb .

Amugy Facebookon irja h szingli es semmi mas jele nincs h lenne valakije.

Egy baratja vegul elöttem kerdezte meg h hogy telt a hetvege a baratnöddel stb de nem valaszolt neki es megneztem a nö oldalat is es lattam h ki van téve egy fotó ahol ö egy medenceben van egy hotelben de nem szelfi tehat valaki fotózta .

Es azelött mondta a pasi h elutazik hotelbe hetvegere .

Tehat nagy detektiv kell lenni h lassad h egyutt voltak mert egyik sem mond semmit .

Velem mindig extra kedves volt es erdeklödö volt velem es azt hittem szabad a palya de latom h tevedtem .

Nemreg ismertem meg es úgy iteltem meg h vonzódik hozzam.

Csalódott vagyok .

Miert nem öszinte miert nem vallalja fel a kapcsolatat?

40 eves nö



2017. dec. 9. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak, akik nem teregetik ki, vagy nem beszélnek munkahelyen a párkapcsolatukról, inkább lezárják annyival, h nincs senkijük.

Mondjuk ha rájöttél, h kamuzott, akkor nem is értem, h miért érdekel ennyire még most is. Valószínű, h kolléganővel össze sem jönne, ha eleve a kapcsolatát is tagadja. Szóval, azt gondolod, h sokat vesztettél?

2017. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert lehet, hogy tényleg nincsenek komoly kapcsolatban. Elvannak egymással és nem több. Néha együtt nyaralnak, néha lefekszenek, de nem akarnak többet.

Neked meg jó sok időd van, ha ennyit tudsz nyomozgatni és következtetéseket sorolni mint egy detektív. Ha ennyire érdekel akkor kérdezz rá nála. Ha csak kamuzik össze-vissza akkor megbízhatatlan.

2017. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert csak összejárnak, de nem komoly?

Mert ha nem tagadná le, akkor nem tudna a fiatalabb csajoknál próbálkozni?

Mert szégyenli (ha tényleg egy tízessel idősebb a csaj)?

Mert már nincs meg az a nő, akit 2 éve találtál, most meg társasággal utazik, de nincs párja (én is szoktam úgy utazni, hogy 2 baráti párral 5-en megyünk, de én egyedül vagyok).

Mert simán megkért valakit, hogy fotózza le?

2017. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ö 56 a nö 60. Fiatalabbnak nez ki a nönél de gondolom szereti ha hotelekbe viszi . Szerintem egyutt voltak. Maskepp hogy lett volna a nö hotel medencebe fotozva es a ferfi azelött mondta h hotelbe fog utazni.

A cimuket is megneztem es közel laknak egymashoz , egy utca valasztja el öket .

Szóval semmi nem igaz abból amit mond ez van maradok egyedul örökké

2017. dec. 9. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Ok kérdező. Nem normális, hogy letagadja.



Visszakérdezhetek? Szerinted ez a nyomozgatás, amit te csinálsz normális? Nem kellene erről egy szakemberrel beszélni? Nincs benned egy kis mániákus hajlam a témával kapcsolatban?


40 évesen úgy viselkedsz, mint egy 14 éves csitri, aki nyomozgat az áhított férfi után.

2017. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk az igazságot. Én ismertem egy ilyen "ötvenes szingli férfit", aki nála idősebb nőkkel tartatta ki magát, és élvezte a szerelmüket, meghívásaikat ide-oda, és közben fiatal fiúkkal szexelt. "Barátság" címen ment a dolog.

Szerintem ne azt akard kinyomozni, miért sumákol, hanem olyan partnert keress, aki egyenes veled.

2017. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért vagy csalódott, mert ő nem őszinte?


Miért gondoltad, hogy az? De mindegy, rosszul gondoltad, lépj tovább.

2017. dec. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!