Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az amiben a legjobban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amiben a legjobban nem tudtok felnézni a párotokra?

Figyelt kérdés
23L
2010. jún. 2. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az,hogy egy magasak vagyunk.. :D
2010. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy konkrétan mire gondolsz, de én például azért felnézek rá, mert ő minden helyzetben tud reagálni, ráadásul nagyon talpraesetten, mindent megold, mindenhez ért. amihez meg nem, azt meg megoldja valahogy. de azt nem szeretem, hogy makacs, önfejű és nagyon sokat cigizik.
2010. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nőiességben én vagyok jobb.


30/N

2010. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A magasság:D de komolyan, mert én vagyok a magasabb...

bizti haragudna ha látná a válaszomat:)



az az igazság a magasság az egyetlen amiben nem nézek fel rá...meg néha nem tetszik mikor elborul az agya amikor valaki bánt engem (olyankor nagyon csúnyákat mond..képzel)


Az élet minden más területén felnézek rá, ő az én kétlábonjáró büszkeségem:)

2010. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!