Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet elfolytani magunkban a vágyakat?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy párommal már évek óta együtt vagyunk, együtt élünk, de sok minden változott. nem érzem boldognak, nyugisnak a kapcsolatunkat. nem is sexelünk, csak kb hetente egyszer, az is 2 perc, míg ő elmegy és kész. és én? de hiába beszélek vele erről, semmi. meg már nem mondja, hogy szeret, sokszor kerüljük egymás társaságát, nehogy összevesszünk, sok a feszültség, stb. de már egy éve lassan. én bedobtam már mindent, tényleg (romantika, sexi ruci, új hely, kiruccanás ide-oda), de semmi. mi lesz, ha gyerek lesz. és már sokszor más fiúkról ábrándozom, hogy milyen lenne ha.... mit tegyek? még szeretem, meg ő is, de így folytatni? mintha én többre vágynék... én nő 27, ő 32.
2010. jún. 2. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek lesz? Szerintem egy ilyen kapcsolatba ne szülj! Már az utolsókat rúgja. Megszokásból meg ne maradjatok együtt. Ha már ennyire nem figyel rád, pl. ahogy írtad a szexben, vagy nem is képes kinyögni, hogy szeret, akkor mégis miből gondolod hogy így van? Lehet csak kényelmes neki ez az állapot, hogy van valaki erre-arra, ha kell.
2010. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek! Később megbánnád, hogy gyereket szültél neki. Majd jönnek az egyre furcsább és furcsább helyzetek, pl kimaradozik, elhanyagolja magát és téged. És ha már mással is el tudod magad képzelni, akkor az már valami problémát jelez. Mert én most együtt vagyok a barátommal, megnézem a pasikat, hogy jajj de jó pasi, de nem tudnám elképzelni magam velük.

Engedd el a pasid!

2010. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haldoklik a kapcsolat, lehet még folytatni egy darabig, de azzal csak az időtöket húzzátok és egymást idegesítitek, végül meg majd lassan meg is utáljátok egymást. Sajnos tapasztalatból írom. Keress mást.
2010. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Walter_Dornberger válasza:
Leht , sokáig , csak nem érdemes!
2010. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!