Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen őrültségeket csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niceszisz kérdése:

Ti milyen őrültségeket csináltok szülinapotok napján? 25/nő

Figyelt kérdés
Szerdan leszek26 éves és szeretnem feldobni a napomat valamivel. Tudnátok ajánlani vmit? Nyitott vagyok barmire

2017. dec. 11. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Én pl. dolgoztam.

Szerdán is dolgozom, bár szülinapod alkalmából rajtad lehet jobban szeretnék dolgozni.

2017. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én a 30. ünnepeltem úgy, hogy elmentünk kaszinózni egy nem annyira szerény összeggel. Nem érdekelt volna, ha elúszik, de szerencsére egy szerény plusszal zártuk az estét. Ami fontosabb: nagyon jó buli volt. :)
2017. dec. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Én, rendszeresen megfeledkezek róla. Lassan ott tartok, ha kérdezik, már arra sem tudok válaszolni:)

Őrültséget meg lazán tudok bármelyik nap csinálni. Ahhoz nem kell külön szülinap:) Te csak szülinapkor csinálsz őrültséget, akkor unalmas lehet az életed:)

2017. dec. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én szívesen eljátszadoznék egy "ajándék" szép lánnyal szülinapomon. Viszont te mire vágysz, nem tudhatom.
2017. dec. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én a legutóbb betegen feküdtem az ágyban. Meg nem igazán ünneplem.


Neked meg boldog szülinapot. :)

2017. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tündériek vagytok :)
2017. dec. 11. 08:25
 7/14 Heart of Darkness ***** válasza:
79%
Én nem szeretem a születésnapomat.. kellemetlenül érint. De, ha lehetne akkor megelégednék azzal is, hogyha mellettem lenne olyas valaki aki szeret és hozna nekem egy tortát. Nem vágyom őrültségekre.
2017. dec. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Örültségre vágysz szülinapodkor?Akkor eléggé szar unalmas életed lehet!
2017. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Èn átsètálok a közeli patakon. Micsoda előnyökkel jár, ha az ember január közepèn született... :D
2017. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem meg most pár héttel ezelőtt volt a 26. szülinapom, de nem csináltam semmi őrültséget. Néhány évvel korábban viszont volt olyan szülinapom, hogy barátokkal kibéreltünk egy limuzint és körbementünk vele a városba, a legjobb barátom rendelt nekem Oroszországból eredeti jó minőségű orosz vodkát, azt ittuk. Aztán elmentünk egy szórakozóhelyre, ahol ki volt bérelve az egész VIP csak nekünk. Tele volt jó csajokkal a hely és mivel én a VIP-ból jöttem le hozzájuk, elég nyitottak voltak rám, egyet fel is szedtem közülük.


Most így 26 évesen már kinőttem ezekből a bulizásokból, gondolom, hogy téged sem feltétlen ilyesmi dobna fel. Ha gondolod, gyere el velem egy étterembe, szerdán pont ráérek, ennél nagyobb őrültség most hirtelen nem jut eszembe:D

Egyébként ha van társaságod, akkor kérd meg őket, hogy szervezzenek neked valamit.

2017. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!