Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen őrültségeket követtél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen őrültségeket követtél már el a szerelem nevében?

Figyelt kérdés
pl: engem meglepett hogy a pasi akinek tetszettem (alkoholosan) csakúgy kiugrott utánam az első emeletről, mert nem akarta hogy hazamenjek a buliból, persze ez nekem bejött
2010. jún. 9. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
az egész faluját körbekérdeztem, hol lakik, és egy virággal beállítottam hozzá. nem nagy szám, de azért úgy, hogy a lány keresztnevét sem tudod, és ismerőseit sem ismered, úgy kemény.
2010. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
*vezetéknév.
2010. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
erek felvagasa , 5 evig voltunk egymassal de megcsalt
2010. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb őrültség amit elkövettem az az volt, hogy szívből szerettem valakit, aki később necsak összetörte a szívem, de még a képembe is röhögött...


18/F

2010. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
bemásztam hozzá a kerítésükön aztán az ablakán, 16 éves voltam, a szüleink tiltottak minket...:(
2010. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

elszöktem barátnőmhöz (első tali) mert nem bírtuk a távkapcsolatot tovább...persze ennek előzményei vannak, de nem írom le

a lényeg az, hogy elszöktem nagyon jó volt apámék értem jöttek, de még azóta is együtt vagyunk és szoktunk találkozgatni...160 km-re lakunk egymástól

2010. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az exemnek akivel először lefeküdtem (úgy, hogy én még nem is akartam, de ő erőltette) és pár nap múlva rá elhagyott elkezdtem emaileket küldözgetni kamu címekről pasik nevében, és mindeben az volt, hogy látták egy meleg társkeresőben, és egy-egy igen perverz kívánság lista, hogy mit tennének vele legszívesebben.

18/L

2010. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

egy lány sem ér annyit hogy szerelmes legyek bele, tehát az egyetlen őrültség az amikor eljátszom hogy szerelmes vagyok belé :)

a végén meg csodálkoznak hogy könnyen túltettem magam rajtuk pedig "szerelmes voltam belé"...

22F

2010. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
kitoroltem az iwiwjet :))
2010. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

nekem szomorúan nagy őrültség volt h hagytam magam kihasználni egy éven keresztül, a srácnak volt egy barátnője, akivel távkapcsolatban élt. Ezt eleinte nem tudtam, s nem értettem, h miért olyan fontos neki, hogy senki ne lásson meg együtt.

Érte feláldoztam majdnem minden programomat, csak mert megkért, h segítsek neki a melóban, sokszor magamra hagyott, h takarítsak, meg ilyesmi és aztán mikor megcsináltam visszajött hálálkodni, adott egy puszit és elküldött. Ezt majdnem egy évig hagytam, amikor végre kérdőre vontam h miért nem vitt még közelébe se a lakásának, meg miért titkolózik, s akkor bevallotta, hogy mert fél, hogy a barátnője megtudja.

Szörnyű rosszul esett, mert hülye módon szerettem, de kidobtam és azután boldogabb voltam:)

amúgy meg ilyen vagyok, mindenre képes vagyok azért, akit szeretek, ezt használta ki ő is.

2010. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!