Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet közös kassza két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet közös kassza két olyan ember között, akiknél a nő 500-at, a férfi pedig 180-at keres? (nettó)

Figyelt kérdés
Hosszú távra terveznek.
2017. dec. 11. 19:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
79%
Engem aztan nem zavar.
2017. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
58%
Simán
2017. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
61%

Miért ne működhetne?


Hosszú táv esetén a közös kassza sztem a legjobban úgy működik, ha a közösbe kerül minden ( kiadasra, megtakarítasra, közös életre stb..) kivéve a saját szórakozasra, extra igényekre szánt pénz. Nyilván ki- mennyi ilyennel bír a fizutól függ.

2017. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
75%
A felek hozzáállásától függ. Szerintem működhet, de persze sosem kerestem havi fél millát... mindenesetre nem tudom elképzelni, h ha ennyi lóvét lapátolnék haza, pont a férjemmel zsidóskodjak...
2017. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
91%
Működhet, de kizárólag akkor, ha a két fél egyenrangú társként van jelen a kapcsolatban, és mindketten úgy gondolkodnak, hogy "ami az enyém, az a tiéd is".
2017. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
14%
Ilyen felállásban biztosan nem, csak fordítottban.
2017. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
54%
Amennyiben a kevesebbet kereső fél nem költi a másik pénzét, úgy igen. Meg ahol nem túl sok a közös költség, és a kevesebbet kereső félnek is marad pénze. Azért szerintem egy átlagos háztartásban 180ból simán ki lehet hozni a közöset úgy, hogy neki is maradjon a saját dolgaira.
2017. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
59%

Működhet, persze.

Viszont anyagi okokból gyermekszülésnél az 1 év szoptatós korszak után neked célszerű otthon lenned, hacsak nem akarjátok majd bölcsibe adni a babát.

Ismerek ilyen párt, akiknél így volt.

2017. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
51%
Nem lennék közös kasszán senkivel.
2017. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
58%
Miért ne működne? Csak annyi a kérdés, hogy hasonló-e a pénzügyi kultúrájuk. Ha közösek az elképzelések akkor nem látok problémát. Lesz havi 680ezer forint bevételük, abból nagyon jól meglesznek. Csak majd arra figyeljenek, hogy ha gyerek lesz, akkor a nő fizujából elég sok kiesik majd, addigra legyen elég tartalékuk.
2017. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!