Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha barátom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha barátom már kevesebbet akar velem lenni?

Figyelt kérdés
Segitsegek Én 18 ő19 éves . A barátommal majdnem szakitottunk mert azt mondja neki több térre van szüksege , hogy egyedül eljárjon bulizni stb.. de nekem ez előre tudom nem lesz jo mivel én ezt nem birom elviselni , hogy én otthon ülök és azon aggodom , hogy éppen mit csinál.

2017. dec. 12. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol meg benne akkor miért vagy vele?
2017. dec. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért ül otthon egy 18 éves lány?


Egy párkapcsolatban kell a szorakozás is. Együtt és külön is a partnerrel. Kérdés, hogy a párodnak most jött el, hogy inkább bulizna mint csajozna, akkor el kell engedned. Vagy csak tényleg a bulizás de melletted akar maradni.

2017. dec. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engedd had menjen egyedül, nem tilthatod meg neki. Engedd el végképp, keress olyat akinek fontosabb vagy, és aki közösen szeretne bulizni veled.
2017. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb embrnek szüksége van pici magánszférára a kapcsolaton belül. Te vagy a kivétel, aki minden szabad másodpercedet a másikon akarod tölteni, ez meg fojtó. Ha ezt nem tudod elviselni, akkor szakítsatok. Ha meg nem akarsz, akkor szépen lassan megtanulsz BÍZNI benne, vagy elmenni pszichológushoz.
2017. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bizok benne de ha az ember annyira reszeg(es o tudom milyen letudja magat inni) akkor kitudja mire kepes
2017. dec. 12. 22:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret, részegen sem fog megcsalni. Ha olyan, akkor meg józanul is meg fog. Amúgy az is őt jellemzi, hogy rendszeresen a sárga földig leissza magát...
2017. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak ezek utan inkabb a baratokkal valo kozos sorozest valaszotta minthogy este egyutt legyunk...szoval en minden utan kovetkezek
2017. dec. 14. 14:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg legyen tartásod, és szakíts vele! Láthatóan le sem szar... de te még azon rettegsz, hogy jaj, mi esz velünk...
2017. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem ot es o is engem vagyis ugy gondolom.. inkabb megoldas kellene mint szakitas
2017. dec. 14. 15:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Megoldás :Szakitassz vele hagyd akki menni akar hagy menjen.Ugy gondolom hogy szeret .Sztem meg nem ugy viselkedik mint aki hű de nagyon szerelmes lenne .Ne àltasd magad teljesen felesleges olyan vonat utân futni ami sohasem vesz fel.Ezen gondolkodj el!
2017. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!