Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb hülyeség amit megcsináltál a párodért/expárodért? Megbántad?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Elnéztem neki az elején, hogy heti 1-2x fürdik csak. Rászokott a napi fürdésre mellettem, de kutyából nem lesz szalonna. Kár volt a belefektetett energiáért.

31N

2017. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen eljártam vele színházba, meg hangversenyekre, hogy ő boldog legyen, miközben ki nem állhatom az eféle dolgokat. A végén szakítottunk, én meg egy csomó időt elb***tam az életemből, ahelyett, hogy azzal foglalkoztam volna, amit szeretek.
2017. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Végignéztem vele a Sátántangót. Megbántam.
2017. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Nagy hülyeség, pláne olyan, amit azért bntam volna meg, mert érte tettem, nincs. Olyanok jutnak az eszembe, hogy megnéztem pár engem nem érdeklő filmet vele :D.
2017. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Exem esetében:

Összejöttem vele.

Nem bántam meg, jó lecke volt, kaptam egy pofont az élettől, ami végre felébresztett.


Párom esetében:

Sok mindent csináltam érte, semmit nem tartok hülyeségnek ezek közül, semmit nem bánok.

2017. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hülyeség, hogy hagytam magam hülyének nézni....
2017. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Exemért össze vesztem a családommal. Ezt megbántam. De azóta minden oké és tanultam belőle.
2017. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem álltam ki az édekeimért, és csak az ő programjaira mentünk, az enyémek valahogy abszolút le voltak ejtve, én meg nem harcoltam - magamért sem.


Jó lecke volt, mindenesetre.


Kedvesemért: elköltöztem 1000km-re féléves távkapcsolat után. Életem legjobb döntése :)

2017. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utaztam érte 230 km-t. De egy vadbarom voltam...
2017. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagytam, hogy meghívja a barátnőit, hogy ők is kipróbálhassák, micsoda lelkes és tehetséges kandúr vagyok. Hat lány! Ez nagy hülyeség volt részemről, hogy belementem, mert bármikor infarktust vagy agyvérzést kaphattam volna. Ha rá gondolok, még mindig pihegek kicsit.
2017. dec. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!