Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy képzelte a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képzelte a barátom, hogy arcon önt az italával?

Figyelt kérdés
Veszekedtünk a barátommal és igen,lehet tényleg elgurult a gyógyszerem,mert otrombán beszéltem vele, bántó voltam és nem bírtuk túl kiabálni egymást,de akkor sem értem hogy gondolta,hogy leönt az innivalójával. Sió almalével amit kiöntöttem neki a poharába vacsora evés közben. Nem jellemző ránk egyáltalán,hogy ordibálunk, mert az nem vezet előre bennünket. Nem mondom,hogy nem volt már nagyobb összetűzésünk, de sosem fajult el idáig. Lehet azért borult ki,mert nem beszéltem vele még így,de erre az a válasza,hogy az arcomba csapja az italát? Ha valakit érdekel még azt sem lehet mondani,hogy most lendülünk át a nehéz időszakon,eloszlott a rózsaszín felhőköd. Már 5 éve együtt vagyunk és az esküvőt is tervezzük. Szeretjük egymást nagyon,még most is szeretem,de megalázva érzem magam és nem hiszem,hogy ezt érdemeltem volna. Én ilyet sosem csináltam volna vele!!! Ti szerintetek ez mennyire elfogadható viselkedés? Túl reagálom? Már kezdem azthinni,hogy velem van a baj. A barátom próbálta megbeszélni ezt velem, bocsánatot is kért. Már rögtön azután,hogy arcon öntött,de akkor pl csak annyit mondott,hogy bocsánat,de muszáj volt stb stb mert nem fogtam be stb aztán evett tovább. Most már máshogy hangzik a bocsánat kérés,de akkor sem érdekel jelen pillanatban.
2017. dec. 12. 18:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Mivel elmismásolod, hogy mi miatt történt ez, valószínűleg te is éppen annyira ludas vagy a dologban és megérdemlitek egymást. Óriáscsecsemők.
2017. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Nektek nem való kapcsolat, nemhogy házasság. Mi okozott problémát abban hogy nyugodtan és értelmesen beszéljétek meg drámák helyett?
2017. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%

Fogalmam sincs miért öntötte rád de van az a helyzet hogy én is megtenném. Persze nem egy egyenrangú vita közben.

Az együtt töltött 5 évbe egy ilyen eset simán belefér. Ha nem mindennapos a balhé akkor sponygyát rá.

2017. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%

A minkatársam megötötte az asszonyt és a munkahelyen mindenki megtudta. Rögtön jöttek a nőverő agresszív idióta jelzőkkel. Ja ... csak azt senki nem tette hozzá hogy az asszonyt felcsinálta egy másik faszi, ez a harmadik gyerek de egyik sem a srácé.

Mondjuk Ő se normális ha egy ilyen nő mellett van.

2017. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk veszekedni. A kedvesemet nagyon nehéz kihozni a sodrából. Nem agresszív, sosem vert meg,egy ujjal nem ért hozzám,nem volt fenyegető sem.
2017. dec. 12. 18:42
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmi rosszat. Másodlagos a kérdés szempontjából,de azért veszekedtünk,mert kórházba kerültem vérmérgezés miatt saját hibámból. De nem most,nem ma történt,nem tegnap mégis felhozta és erre nem megfelelően reagáltam,megkértem,hogy ezt ne feszegessük már,hagyjuk,ne beszéljünk róla? Minek hozta fel egyáltalán? Mondom,nem az a lényeg,hogy miért csinálta,hanem,hogy egyáltalán elfogadható-ez bármilyen esetben is? Megakarok neki bocsájtani,nem fogunk szakítani ez miatt,de akkor is egy megalázó dolog volt számomra.
2017. dec. 12. 18:50
 7/27 anonim ***** válasza:
33%

Mint írtad, a hangoddal akartad az igazad bizonyítani.

Ahogy látom, ezzel az ordibálással, zavartad a vacsorázásban. Leálljál, kellett valami olyat tenni, ami meghökkent, leállít téged:))) Jobb lett volna, ha egy pofonnal kapcsol ki téged??

2017. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Hogyan kaptál vérmérgezést???
2017. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ő!! Ő zavart meg vacsorázás közben! Neki szokása kajálás közben nem oda illő témákról beszélni. Amit még szeretik is benne,de amikor kioktatni szeretne vagy olyanról kezd el beszélgetni ami már eleve korábban veszekedés tárgyát képezte..hát persze,hogy nem fogtam vissza magamat.
2017. dec. 12. 18:55
 10/27 A kérdező kommentje:
Vagdosni kezdtem a hasamat és a belső karfelemet. A barátom miatt,de így ezt sosem mondanám neki,hogy miatta van. Ha valamivel megbántott vagy csak nekem okozott valami nehézséget akkor csináltam,magam sem tudom miért. Utoljára sajnos lázas is lettem és nagyon elfertőzödött a seb a hasamon. Több helyen vágtam meg magamat és nem mostam ki,le azonnal.
2017. dec. 12. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!