Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha egy lány állandóan jelzi, hogy tetszesz neki, s jóban vagytok, jól tudtok dumálni, de mikor úgy gondolod, hogy itt az ideje közeledni a szemedbe vágja, hogy nem szereti ha ráakaszkodsz, és nem így képzelte el az egészet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Akkor az van, hogy otthagyom a francba, és mikor majd hiányozni fogok neki, akkor ő fog odajönni hozzám... Persze ez csak akkor jön be ha tudod hogy a csaj is legalább ugyanúgy szeret veled lenni mint te vele.
2009. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán maga se tudja, hogy mit akar. Valószínűleg bejössz neki, de nem szerelmes beléd. Lehet hogy "csak" barátként tud rád nézni, nem lenne képes járni veled. Ezt csak úgy tudhatod meg ha leülsz és nyíltan beszélsz vele; elmondod neki te mit érzel iránta, mit szeretnél tőle, ő is elmondja mindezt veled kapcsolatba, és majd meglátjátok hogy ezek után mit kell tennetek. Hajrá!;)
2009. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van csak fordítva..Én vagyok a lány és van egy fiú akivel ezt csinálom .Annyi az egész ,hogy szeretem a fiút de nem ugy. Viszont ha nincs hiányzik és szomorú vagyok mert jó a társasága. Meghát én alapból egy olyan csajszi vagyok aki flörtölős típus és ezért érthet félre. Gondolom ez a lány is olyan.
2010. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!