Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, ha a barátnőm ilyen képre változtatja a viber képet?

Figyelt kérdés
Eddig egy csini saját képe volt kint, most pedig kitette ilyen idézetes képet "ne keresgélj kavicsok között, ha van egy gyémántod"... Kérdeztem ez célzás? Azt mondta nem... Akkor szerintetek? :S
2017. dec. 12. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Most éppen nagyon mélynek akar látszani a vájberes barinők előtt.
2017. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
annyira nem értem miért kell mindenre magyarázat. Megtetszett neki az idézet és/vagy ez most épp menő és kész. Amúgy is vaj van a füled mögött hogy egyből célzást gyanítasz? :D
2017. dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mostanában sok lánnyal beszélgetek fbon emiatt gyanús, de ő azt ugye nem tudhatjaa
2017. dec. 12. 23:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem ez volt a kérdés de ha van barátnőd miért chatelgetsz más lányokkal face-n? Nem támadásból de ezt soha nem értettem.
2017. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Régi osztálytársak stb, érdekel mi van velük
2017. dec. 13. 00:02
 6/10 A legrosszabb ***** válasza:
45%
Az ilyen női húzásokat tessék figyelmen kívül hagyni.
2017. dec. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De. Célzás.

Valószínűleg pontosan tudja, hogy te más nőkkel beszélgetsz, azért az idézet. Kvázi figyelmeztetés, hogy el fog hagyni a pitsába, te meg keresgélhetsz, amíg találsz újra egy normális lányt.

2017. dec. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Vagy arra célzott vele, hogy te vagy neki gyémánt, vagy magát gondolja gyémántnak, ahogy nagyjából az összes olyan csaj, aki igazából nem az :D
2017. dec. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6

Ne. Én csajom 2 posztolta facebookra a képet, amin egy csaj gondolkozik, hogy "szeret engem, becsül, segít? Áhh inkább keresek mást aki kihasznál, megbánt, majd félredob", vagy hasonló szöveg volt.

Le is rázott engem, és bár még nem jött össze az újjal (egészségügyi okból nem szexelhet év végéig), de nemsokára egy tipikus macsóval fog díszelegni, majd mikor dobják, egy másikkal fog összejönni. Évente 2 "komoly" pasit fogyaszt.

2017. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szóval azt mondom ezzel, hogy illik figyelni, mert jelent valamit.
2017. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!