Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok önző a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok önző a barátnőm szerint?

Figyelt kérdés
A barátnőm igen aktív véradó,én sose adtam vért,ha vért vesznek tőlem azt is csak nagyon nehezen engedem,amikor infúziót kaptam,akkor is az egyik kezem le kellett kötni mert minden áron ki akartam szedni magamból.Tehát a tűt semmilyen formában nem viselem el.A barátnőm állandóan győzköd hogy adjak vért,de én nem akarok,szerinte ez önzőség hogy nem segítek ezzel másokon,de én azért nem akarom adni hogy utána rosszul legyek,ha vért vesznek tőlem akkor is össze esek,valamiért annyira nagy fájdalomnak érzem hogy fájdalomtól össze esek.Miért nem érti ezt meg hogy ez nekem nem megy.
2017. dec. 14. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem te vagy önző, hanem a barátnőd egy érzéketlen pitsa. Mindenkinek magánügye, h ad-e vért vagy nem... Ebbe nem szólhat bele
2017. dec. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy önző.

Egyébként is lehet máshogy is segíteni az embereken.

Nem szeretem, ha valaki valamire ráfókuszál és azzal zaklat másokat.

2017. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Ezzel a csajszival, még lesznek gondjaid. Sokáig együtt maradtok, mindenben megpróbál átalakítani a saját gondolatai szerint.
2017. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem menekülj tőle. Nem a véradáson van a hangsúly, hanem azon, hogy nem fogadja el, ha más a véleményed.

Én se adnék vért az biztos.

2017. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

A csaj elmebeteg, de te sem vagy 100-as!


Arra pedig, hogy a barátnőd szerint miért vagy önző csak ő tud válaszolni, de kicsinek látom az esélyét, hogy tőled függetlenül felnéz a gyakorira és pont erre a kérdésre válaszol...

2017. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem te vagy önző, hanem a csaj, mert mindenáron a saját akaratát akarja érvényesíteni...nulla tolerancia, empátia. Nálam ez minimum sárga lap...
2017. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk az kétségtelen, hogy abszolút nem férfias ez a nyafizásod emiatt a pitiáner dolog miatt. Én ezt cikinek tartanám a barátnőm előtt, és már csak azért is összeszedném magam és megmutatnám neki, hogy nem vagyok puhapoetsch...
2017. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4%
Remèlem màs sem akar majd neked vèrt adni ha kell a műtètedhez. Egy pasitól meg duplàn szânalmas ez a nyafogàs. Nem mondom, hogy legyen ez a ho id de azèrt nèha adhatnàl. Èn kötelezővè tennèm 2 èvente. Nyilvàn csak annàl aki egèszsèges ès adhat.
2017. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

Mindenkinek vannak fóbiái. Nem értem, h egyeseknek miért olyan hihetetlen, meg “nem férfias” dumával jöttök. Szerintem az nem lenne férfias, ha gőgösködne, h milyen faxa gyerek, nos a tű beszúrása után összeesne.

Akkor ti meg ajánljátok fel az egyik veséteket, mert arra is sok embernek szüksége van. Marad nektek is 1, amivel szintén lehet élni, úgyh no para! Na hajrá!

2017. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!