Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eroszakkal fekudt le velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sakuragirl95 kérdése:

Eroszakkal fekudt le velem a ferjem 2x is es masodjara fenyegetessel kenyszeritett hogy elvezzem. Mit kene tegyek vagy mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
22 eves no vagyok fel eve hazas, evek ota ismerem a parom de a hazassag ota elhidegult tolem es mostman ugy erzem en is hogy nincs erom ehez, belefaradtam.

2017. dec. 14. 18:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Amugy eddig o se akart gyerejet ugyhogy nem amiatt tortent
2017. dec. 14. 20:36
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Megvárhatod a következő alkalmat, rajtad áll, de az előttem szólóknak tényleg igazuk van. Én sem lennék együtt egy ilyen emberrel. A helyedben simán lerugdostam volna magamról és fejbe b*_sztam volna valamivel.


( Fiú vagyok, még mielőtt írna valaki. )

2017. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
El kéne hagynod. Ilyen szituban nincs B verzió, mert nem fog megváltozni. Nagyon fiatal vagy, ne ragadj le egy ilyen kapcsolatban, mert csak "sérülten" jöhetsz ki belőle.
2017. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Bocsi, de 22 évesen gondolkozol ilyenen? Annyi idő van még előtted és így ilyen megalázó szerepben leélni az életed, hát nem éri meg hidd el.
2017. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ên elsősorban elhagynám nincs mit ezen megbeszélni .Mondjuk én nem neveznêm a pàromnak sem.
2017. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Abban a pillanatban nem tudtam mit csinaljak, fel se fogtam rendesen hogy mi volt, probaltam ellenkezni de leszoritotta a karomat es joval ero folenyben volt mint eNagyon koszonom a valaszokat es segitettek a dontes fele.
2017. dec. 14. 22:56
 17/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Persze, abban a szituban nyilván nem tudsz mit tenni, csak utólag tudod végiggondolni. Viszont nem az első eset volt. A másik meg, hogy én el nem tudnám képzelni, hogy a párommal erőszakoskodjak szex közben, akármi is történt volna előtte.
2017. dec. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Azzal fenyegetőzik, hogy beléd élvez?! Wow.

Sürgősen íras tablettát és kezdd el szedni, vagy valami, mert ebbe a kapcsolatba tényleg hiba lenne gyereket szülni. A megszakítás ilyen esetben nem megoldás!

Persze, ha van egy kis eszed, már össze is pakoltál, és az életben többet nem mehet a közeledbe se. Nem hogy szex.

2017. dec. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
49%

Akkor miért nyávogsz?


Tűrd el, hogy még pár évig megerőszakoljon, majd hoppá, lesz belőle egy gyerek és akkor már TÉNYLEG nem fogsz tudn lelépni.

Ostoba vagy!

2017. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!