Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret vagy tényleg barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

A párommal összevesztem és javasolta,hogy legyünk csak barátok néha úgy viselkedik mintha barátként tekintene rám néha meg mintha még mindig a szerelmére.Poénosan civakodós páros voltunk a mai napig szívja poénból a véremet.Reggel azzal kezdi a napját,hogy ír nekem.Karácsonyra vesz nekem ajándékot.A barátaimat megszeretné ismerni velük akar lógni úgy,hogy én is ott vagyok.Érdekli mi van velem kérdezgeti,hogy vagyok meg ilyesmi.Biztos vagyok benne,hogy nincs másik csaj a képbe mert az elmondaná nekem hisz tudja,hogy én még vele szeretnék lenni és szerintem ő is.Viszont sokszor úgy viselkedik mintha

tényleg csak barátok lennénk nem becézget,állítja,hogy csak barátok vagyunk viszont amikor kérdezem tőle,hogy magára hagyjam?Azt mondja,hogy nem mert szenvedne ha nem tudná,hogy mi van velem.Illetve olyan dolgokat mond el nekem amiket tudom,hogy mással nem osztja meg de tényleg vannak olyan pillanatok amikor úgy érzem na végre együtt vagyunk újra aztán meg benyögi,hogy csak barátok vagyunk.Szexuálisan vonzódik hozzám még mindig úgy vettem észre.Miért viselkedik így?Ha nem akar velem lenni akkor miért írogat folyton meg csókolózni is akar velem meg ilyesmik.


2017. dec. 14. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert mehteheti hogy szórakozik veled te pedig iszod a szavait.


Tudja hogy a büdös életben nem hagynád el még álszakítás áldrámázások után sem.


Ő viszont megteheti hogy azt csináljon szó szerint amit akar hiszen te vagy a kis kedvenve aki mindig csahol utánn aés csak rá gondol.

2017. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg csak barátként tekint rád. Az meg hogy vonzódik hozzád persze, azért jár veled, de az nem jelenti azt hogy tényleg szeretne. Nekem egyszer még egy olyanról is kiderült aki tényleg úgy tűnt szeret , hogy nem is akar már, és soha egyszer se mondta, hogy legyünk barátok. Akkor milyen az aki mondja is? Szerintem jobb ha nem szenvedsz ebben, mert egyértelmű hogy nem szeret.
2017. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így szeretné a tudtodra adni közeleg a szakítása, mert ebből tuti az lesz.
2017. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem csak kihasznàl .Ennyi.
2017. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Összevesztetek erre azt javasolja hogy legyetek csak barátok de kell a szex de mivel nincs màs potenciàlis jelölt igy veled marad .Ha szeretne azt mondana hogy jol van megoldjuk együtt ês ennyi.Sajnâlom de sztem egyre jobban tàvolodik majd el tőled eleinte csak baràtok nem vâllal fel mint bnőt igy ha bulizni mentek becsajozik bizonytalan lessz és màr nem te kellessz hanem az a másik csaj.
2017. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt szűrtem le: Egy fontos barátként tekint rád, csak már nem szerelmes beléd. De téged zavar, ez a közelség, ha nem lehetsz még közelebb. Olyan ez,mint a mágnes, mikor vonzódik, de nem engeded, hogy odatapadjon rá. Mondd meg neki, hogy te tényleg szereted őt, és ha szeretne még valamit, akkor legyetek együtt, de ha nem, akkor egy ideig ne találkozzatok, mert nem tudsz így túllépni rajta. Mert lehet, hogy még nem, de ha nem most, egy idő múlva ez nagyon fájni fog, mondjuk ha szerez egy barátnőt. Légy kemény és ne bújj poénok mögé. Egy párkapcsolat igenis komoly dolog, és ha nem kezelitek úgy, akkor nem vagytok még rá megérve, akárhány évesek is vagytok.
2017. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!