Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök olyannal beszélgetne aki többet akar tőle?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy olyan fiúval beszélget napi szinten, akivel régóta baráti kapcsolatban van, de nyílt titok, hogy a srácnak tetszett (és valószínűleg továbbra is tetszik) barátnőm. Ismerem barátnőm, ő nem táplál ilyen érzelmeket iránta, még csak annyira nem is közeli barát, de mégis naponta beszélnek egy ideje megint Facebookon, barátnőm elmondja neki, ha történik vele valami ilyesmi, megoszt vele dolgokat. Csak szerintem furcsa ez így, hogy bejön neki? Jogos, ha zavar? Szóljak neki?
2017. dec. 14. 23:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a srác szexuális utalást is tett felé, bókolt neki. Barátnőm ezt nem viszonozta, de továbbra is beszélgetnek ennek ellenére is.
2017. dec. 14. 23:31
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

Az ilyen nem lenne a barátnőm.

Nyugodtan te is kezdj el más nővel beszélni, ne félj, akkor már nem fog értetlenkedni.

Szánalmas nő, ahogy te is az vagy, hogy egy ilyen retek nővel foglalkozol.

2017. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Carragher_x ***** válasza:
45%
Miért zavar?
2017. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2.: Szeirntem ez így kicsit fura, hogy a srác többet akar.
2017. dec. 15. 00:07
 5/15 Carragher_x ***** válasza:
76%
Oké, akkor mi benne a fura?:) Végső soron mi zavar a dologban? Az hogy a barátnőd bejön más férfiaknak is vagy az, hogy a barátnőd beszél más férfiakkal? Mitől félsz? Attól, hogy megcsal? Elcsábítják? Mitől lesz jobb, ha nem fog a sráccal beszélni? Jobban fog téged szeretni?
2017. dec. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A legrosszabb ***** válasza:
70%
Először majdnem azt írtam, hogy ja, zavarna, de belegondoltam, hogy egyáltalán miért is zavarna. Felőlem a világvégéről is beszélgethetne egy új-zélandi bennszülöttel, vagy éppen a szomszéd Pista bácsival. Ha meg akarna csalni, az úgyis ki fog derülni előbb-utóbb. Nem tulajdonítok neki jelentőségét, hogy mikor kivel mit pofázik. Ha menni akar, akkor viszlát.
2017. dec. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

Ha akkora ász vagy akkor nem akar mással beszélgetni.

Nézzél tükörbe ember.

Egyszer észhez tér majd a csaj és a lábad nem éri a földet nem hogy sírni nem fog utánnad de még levegőnek sem fog nézni.

Te biztos maga vagy a megtestesült tökély az életében hiba és zsiványság nélkül..

Kihasználod eldobálgatod utánna meg számonkéred.? Féltékenykedsz nyomozgatsz utánna..?

Mindennek oka van papa... Annak is hogy beszélget azzal a sráccal aki "semmit nem jelent neki"..

2017. dec. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem jogos, ha felnőtt gondolkodású emberek vagytok. Természetes dolog, hogy vannak ellentétes nemű barátok mindkét félnél. Ezekből nyilván van 1-2, aki akár többet is el tudna vele képzelni. És? Ez nem változtat semmin, ha jó a kapcsolat. Attól, hogy valakihez semmilyen érzelmi szál nem fúz, még kedvelhetem mint embert.
2017. dec. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Mond el a csajodnak h ez zavar téged s ha ezek után is folytatja.Nagyon fontos neki az a pasi.
2017. dec. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én annyira kérném csak, hogy egyértelműen mondja el a srácnak, hogy ne utalgasson szexuális tartalmú dolgokról neki és ne is reménykedjen..

Az, hogyha csak barátok szerintem ok, de ha a srácnak tetszik és nem fogja fel, hogy van barátja, az gáz.

2017. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!