Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök olyannal beszélgetne aki többet akar tőle?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy olyan fiúval beszélget napi szinten, akivel régóta baráti kapcsolatban van, de nyílt titok, hogy a srácnak tetszett (és valószínűleg továbbra is tetszik) barátnőm. Ismerem barátnőm, ő nem táplál ilyen érzelmeket iránta, még csak annyira nem is közeli barát, de mégis naponta beszélnek egy ideje megint Facebookon, barátnőm elmondja neki, ha történik vele valami ilyesmi, megoszt vele dolgokat. Csak szerintem furcsa ez így, hogy bejön neki? Jogos, ha zavar? Szóljak neki?
2017. dec. 14. 23:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

Érthető, hogy ez zavar. Voltam ugyanilyen helyzetben. Amit nem értek, hogy a lány miért beszél vele? Ha ő nem akar tőle semmit, de a srác meg nyíltan igen, akkor ez mire jó? Ha én kapcsolatban lennék, és valaki hajtana rám, nem beszélnék vele napi szinten, mert minek?

Amúgy ez patthelyzet. Ha felhozod, hogy zavar, akkor féltékenykedőnek tűnsz majd, pedig jogos a dolog. Ha meg nem, akkor lehet, hogy a kitartás eredményt hoz a srácnak egy idő után. Valami okos középút kellene...

2017. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Carragher megmondta. De az is igaz, ha a barátnőd érzelmi intelligenciája fejlett lenne, nem tenne ki ilyen kellemetlen szituációnak téged, ismervén a tényállást.
2017. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

Engem zavarna, pontosabban zavart is, amikor a barátomra nem egy, nem két nő rá voltak kattanva, ő meg csak tovább barátkozott velük. Nagyon nagyon mérges voltam, meg a nőkre is, hogy tudják, hogy vagyok neki és mégis. Bezzeg hasonló helyzetben leépítettem azokat, akik nem barátként tekintettek rám. Mivel ők nek barátként, hanem meghódítandó nőként kezeltek, de nekem csak mint barátok "kellettek", láttam hogy ez hosszútávon nem lesz senkinek jó. Voltak mások, akikkel beszélgethettem, nem hiányzott egy-két mínusz ember.

Bocsi, hogy nőként válaszolok.

2017. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én fel nem fogom, hogy a párom és az én kapcsolatunkra miként hatna, ha jancsi vagy juliska többet akarna egyikőnktől.

A párod se reagál semmit erre, te is tudsz róla (honnan tudsz?)

Régi barátok, a srác is talál majd valakit - ezért nem kéne elvágni egy barátságot. Attól még megírhatná neki a lány, hogy mellőze az ostoba célozgatásait

2017. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kihasználja a srácot, lelki szemetes, stb. Talán nincs normális barátnője, akiben meg tud bízni.
2019. dec. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!