Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm anyagilag nem engedhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm anyagilag nem engedheti meg magának a fizetős programokat és meghívni se engedi magát, kezdünk ellaposodni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőm egyetemista diákmunkából és öszöndíjból él. Minden ki van neki számolva és szórakozásra nem költ. Állandóan csak sétálunk ezt már unom. Utazás, mozi, állatkert, színház minden kizárva anyagi okok miatt. Viszont más "alamizsnáját" nem fogadja el. Eléggé ellaposodtunk..

Mégis mit tehetnék?



2017. dec. 15. 10:55
1 2 3
 11/21 Bence_ ***** válasza:

Fizesd be az utata és ha indulásig nem érti meg, hogy magatoknak szerzel így élményt akkor menj el egyedül.

Ha puszit adsz neki azt elfogadja? Pedig ez is a te munkád. Ló egyik oldala a tudatosan kihasználom a partnerem de ő meg pont a másik felén van.

2017. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

Van kismillió ingyenes program és kirándulás ami kijön egy párszáz forintos buszjegyből, csupán kreatívnak kell lenni meg böngészni kicsit a neten.

De az a kapcsolat, amelyik ellaposodik attól, hogy nem mentek moziba meg állatkertbe, az eleve egy hulladék már bocsánat. Évente 1-2 fizetős programra járunk a párommal, mégis évek óta együtt vagyunk. Aki megunja a párját, mert csak sétára van pénz az egyáltalán nem is szereti.

2017. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Aki megunja a párját, mert csak sétára van pénz az egyáltalán nem is szereti."


Nem csak arra lenen pénz.

Amúgy rettentú unalmas lehet, ha mindig csak sétálni lehetne menni. Hagyjuk már, hogy nem szereti a párját, de ki a a fene akar úgy élni, hogy shova nem mehet el, mert a párja átesett a ló túlsó oldalára.

2017. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Bence_ ***** válasza:

De úgy élni, hogy korlátozva vagy elég rossz.

Ha ő megtehetné, hogy vacsorazzanak, viragot vegyen, elmenjenek pihenni akkor mire várjon?

Csaj pocakos lesz és otthon lesz akkor pelust se vehet a pasi mert az, hogy fest?

2017. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Most vagyunk fiatalok 25 év alattiak vagyunk mind a ketten. Tehát most tudnánk élvezni az életet.

Ha meglepném karácsonyra egy befizetett úttal nagyon magába zuhanna mert ő viszonzásként kevesebbet adott. Lehet h elmenne sőt biztos, de végig éreztetné h adósa nekem.

2017. dec. 15. 15:22
 16/21 anonim ***** válasza:

Az ilyen lánynak nincs rendben az önértékelése, ugyanúgy, mint annak se, aki anyagilag kihasználja a párját.


Kérdező, én voltam majdnem ilyen helyzetben évekig, mint a barátnőd. Diákmeló + ösztöndíj + egyetem, később részmunkaidő és a szakdoga is mellé jött, édesapám elhunyt, úgyhogy haza is kellett adnom.


Szerényen éltem, icipici lakásban, turiból öltözködtem, volt hogy napi 1000 Ft-ból éltem. DE! El tudtam menni moziba néha, könyvet tudtam venni, turiból öltözködtem, de csinosan. Akikkel akkor jártunk teázni, kisebb programokra simán tudtunk menni.

Plusz akkori legjobb barátnőm mindig kedveskedett valamivel, lehet csak annyi votl, hogy elhívott magukkal nyaralni, vagy megvette a könyvet születésnapomra, amit nagyon szerettem volna, és cserébe kis összegű dolgot kért.


Soha nem éreztem magam alantasabbnak, mert ezeket elfogadtam. Kiskoromtól tudtam, hogy szegényebb családból jövünk, már gimiben is speckó programban vette részt, ami miatt sokat utazhattam, Amerikába is.

Számomra ez mindig szerencse kérdése volt, és hálás voltam a sorsnak és a köröttem lévő embereknek. Most, hogy jól megy, igyekszem meghálálni.


De hogy magát ostorozná mert kapott tőled egy utazást, ez már túlontúl büszkeség.

Én nem bírnék egy ilyen emberrel együtt lenni.

2017. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Bence_ ***** válasza:

Terapeuta szeretnél lenni egy rossz kapcsolatban vagy boldogan élnél?

Az ő semmit nem csinál mert szegény miért nagyobb mint a te legyünk boldogok igényed?

Egy olyan emberrel nagyon nehéz aki örülni se tud.

2017. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Merrefelé éltek, ezt szabad tudni? Pontos cím nem érdekel, nem kirabolni akarlak titeket, csak kb. hátha valaki, aki aktívabban kimozdul arrafelé, tud tippeket adni.
2017. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ez bonyolult :D, mert Pesten tanul és a közelben élek. De rendszeresen haza utazik vidékre, szóval sok hétvége eleve kiesik
2017. dec. 15. 19:53
 20/21 anonim ***** válasza:
Pesten azért sok az ingyenes lehetőség. Én Újpesten élek, itt most van adventi vásár, felállítottak egy színpadot, ahol programok vannak, koncertek (a holnap estét pl. a Bonbon zárja). Írtam a fényfestést a Bazilikánál, karácsonyig tart, azt hiszem, azt is érdemes megnézni, én is kimegyek valamelyik este (a szüleim már látták, azt mondták, nagyon jó), az állatkerti nevelőszülőség is jó lehet, mert oda is el tudtok menni azon a 2 napon, a 13. kerületben nemrég nyílt egy szabadulószoba, ami egyelőre még ingyenes, a témájával meg elsősorban a 14-18 éves fiatalok felvilágosítása a cél, de nem életkorhoz kötött, felnőtteknek is érdekes lehet. Aztán biztosan van más is, ezek azok, amiket biztosan tudok.
2017. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!