Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt szeretném, hogy üssön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném, hogy üssön meg, bántson a barátom?

Figyelt kérdés

Azt szeretném,ha egy olyan kapcsolatban lehetnék ahol a barátom 'bánt engem'. Én nem nevezném kifejezetten bántásnak,erőszakos viselkedésnek azt amit művelne velem,mivel nem okozna számomra gondot. Ez azt takarja,hogy arra vágyom,hogy a másik megüssön. Megpofozzon vagy megrángasson, lökjön a földre vagy az ágyra,bárhova és nehezedjen felém aztán ordibáljon velem és ragadja meg a ruhámat,rángasson. Ököllel azért ne üssön meg,de pofonnal nem lenne semmi baj. Tudom,hogy ezt nem élvezném. Nem az élvezet miatt akarnám ezt. Nagyon nehéz leírni,hogy mire gondolok. Ilyenkor szeretnék meghunyászkodni,szeretném ha valaki bántana engem valamilyen formában. Szavakkal,tettekkel egyaránt. De nem brutális modón. Volt már párkapcsolatom és ott 2 év együtt lét után kaptam először egy pofont a barátomtól,amikor kiderült,hogy valami súlyosabb dologban hazudtam neki. Amikor megpofozott akkor az fájt. Főleg 'itt bent' a szívemben. A fizikai fájdalom kevésbé érdekelt. Később vissza gondoltam erre és tudom,hogy furcsa ilyet olvasni,hallani és hihetetlennek hangzik,de tetszett. Örültem annak,hogy megütött és dühös volt,mérges volt rám. A szexben nem akarom,hogy durva legyen velem a párom. Egyenlő,egyenrangú felek legyünk.

Sosem mernék ezzel előálni személyesen senkinek sem. Szakembernek talán elmerném mondani,hogy mire vágyom és ez érdekel, tudom,hogy ez beteges,de nem segítene semmiféle terápia, vagy ilyesmi. Ebből nem tudok csak úgy kigyógyulni szerintem,de az érdekel is,hogy mi lehet az oka,hogy ilyen lettem. Amikor sosem voltam bántalmazó kapcsolatban, és az a pofon sem változtatott meg bennem semmit. Akkor csak rájöttem,hogy ez nekem kell. De mintha már előtte is érdekelt volna,hogy kiszolgáltatott helyzetben legyek. Azt szeretném,hogy a barátom mérges lenne vagy dühös akkor rajtam vezesse le a dühét és veszekedjünk, vagy essen nekem. Tudom,hogy az fájna! Tudom,hogy nem élvezném! De azt igen,hogy összeszorul a torkom,szeretek sírni,megtörni, rossz érzés, mégis olyan jó lenne ha találnék ilyen férfit aki ezt megcsinálja velem. Ettől függetlenül szerethetnénk egymást, boldogok lehetnénk. Szerintek menjek ezzel orvoshoz inkább? Mi lehet az oka annak,hogy ennyire..a nem normális emberek közé tartozom?


21/L


2017. dec. 15. 17:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Idióta.
2017. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Értelek. Szerintem pszichológus tud segíteni, de arra is van esély, hogy ezt megtalálod egy párkapcsolatban is... valószínűleg valami korábbi trauma feldolgozása során alakult ki benned.
2017. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam azon,hogy mi miatt lehetek ilyen. De semmi nem jut eszembe. Jó párkapcsolatom volt. A szüleim sem bántottak soha,kaptam pár pofont voltak veszekedések is, de ez nem ugyan olyan,arra nem vágyom,hogy a szüleim is ezt csinálják. Csak ha lenne megint barátom. Ezt nem mesélném el neki, enélkül is tudok élni. Mégis szeretném megélni,hogy ilyen kapcsolatban legyek.
2017. dec. 15. 17:20
 4/20 Heart of Darkness ***** válasza:
92%
Menj el pszichiáterhez.. Egyébként ne gondolod, hogy ez olyan lenne amilyennek te elképzeled.. egy bántalmazó kapcsolat tönkretesz.
2017. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond (a fejedben lévőn kívül), hogy aki tényleg erőszakos, az nem fog egy pofonnál, falhoz nyomásnál megállni, hanem ölöllel is megüt, megrugdos előbb-utóbb és ez nem így működik, hogy üssön meg, de azért legyetek egyenlő felek. Aki ezt megteszi veled, az nem fog ott megállni, ahol neked még "kellemes".
2017. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,tanácsokat.


#5-ös nekem is ez lenne a problémám. Mert valószínűleg az illető nem állna meg egy pofonnál. Még ha az elején így is lenne biztos,hogy elveszíteni a kontrollt és többre vágyna,tényleg súlyos kárt tenne bennem. Mérhetetlen fizikai fájdalomra meg nem vágyom.

2017. dec. 15. 17:27
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A bdsm-nek van szex mentes változata is. Próbáld ki.
2017. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

És ennek semmi köze a szexualitáshoz. Ettől nem izgulok,izgulnék fel. Nem akarok szado mazo szexet,szadista férfira sem vágyom. Nem akarom,hogy az ágyban megalázzanak vagy megbverjenek. Ehhez semmi köze ennek.


Meg azt akarom,hogy ez spontán legyen. Kiszámíthatatlan, nem várt pillanat. Amikor tényleg mérges vagy dühös rám,vagy veszekedünk vitatkozunk. Nem kell mindig megütnie,elég ha csak megrángatna. Az arcomba hajolna, látnám,hogy nehezen fogja vissza magát.

2017. dec. 15. 17:33
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Városi pszichiátria --> szakpszichológus --> kiderítitek a bajodat --> terápia. Jó gyógyulást.
2017. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocs edzės, karate edzés? Mondd, hogy enyhén, ha becsúszik egy egy ütés, az nem baj. Szarrá sem vernek, kapsz pár tockost és sportos is. Win-win.

31/f

2017. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!