Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tart távol a barátom tőlük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart távol a barátom tőlük?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymás barátait. De nem találkozhatok a barátaival egy ideje semmit,mert a barátom hirtelenjében úgy határozott,hogy nem kell ilyen sok időt a barátainkkal tölteni inkább legyünk kettesben. Szinte mindig csak mi ketten vagyunk,néha találkoztunk csak a barátokkal. Külön-külön azért többet vagyunk másokkal is. De nem értem,hogy pl attól a két barátjától miért tart távol. Mert nem most jöttem le a falvédéről. Tudom,hogy direkt nem akarja,hogy találkozzam velük. Nem értem miért. Sosem vettem volna el a barátait. Ha értitek mire gondolok. Kérdeztem,hogy most hogy hogy ilyen hosszú ideje nem találkozom az ismerőseivel? Szoktunk menni moziba velük, vagy jönnek hozzánk vacsorázni, iszogatnak ha nagyon belemerülnek a beszélgetésbe akkor közben elvonulok,ami nem baj,mert pasis témákban nem vagyok otthon. Épp ezért nem értem,miért nyelte el a föld a barátait. Találkozik velük ugyan úgy de én nem láthatom őket. Nekem is vannak barátaim, de velük a távolság miatt ritkán tudok talàlkozni. Szóval nem értem. Szerintetek is azt gondolja titkon,hogy elveszem a barátait,vagy mi? Vagy hogy olyat mondanak a srácok róla ami nekem nem tetszene? Ez kizárt,nem is értem az egészet. Nektek mi a véleményetek?
2017. dec. 12. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább attól tart, hogy lelépnél valamelyik haverjával. Tuti azért nem akarja, mert valakitől meghallotta hogy valamelyiknek bejössz nagyon.
2017. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez fura, mert én is bejövök a barátom 1-2 haverjának,

de emiatt nem csinál ilyet a barátom, pedig ő elég féltékeny is.. Volt, hogy be is szólt az egyiknek valami komolytalan dolog miatt, de ettől még ugyanúgy megvannak a baráti találkák.


Azt tudom elképzelni, hogy esetleg nem attól tart, hogy te lépnél le valamelyikkel, hanem az egyik esetlég beléd zúgott és elmondta neki. (Elvégre nem hinném, hogy tőled félne, hogy lelépsz csak úgy, kivéve ha úgy viselkedsz velük, vagy flörtölsz, ami okot adna erre)


A másik opció ami eszembe jut az rosszabb dolog, de üresen minek kombinálni?..

Miért nem kérdezed meg a barátodat inkább erről komolyan? Vagy indítványozol te közös programot velük?

Esetleg kérdezed meg a haverjait?

2017. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hú nekem ez nem jutott eszembe így. Kizártnak tartom,hogy valamelyiküknek bejöjjek! Nekem is csak a barátaim.

Megkérdeztem a barátomat,hogy mi változott meg azóta? Annyit mondott,hogy nem kell annyit a srácokkal lennünk, sokat voltunk velük. Hát,nem tudom. Gyenge kifogás,átlátszónak tartom. Végülis nem baj ha csak ritkán látnám őket,de nekem is a barátaim lettek.

2017. dec. 12. 22:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Kombinálni én sem akartam. Azért nem akarom túl gondolni, csak fura számomra.
2017. dec. 12. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Lehet tényleg attól tart hogy rádhajtanak?

2017. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

21/L

A barátom 24/F a másik két barátja..hát az egyikük korát tudom biztosra. 25/F gondolom a másik is ennyi kb. Mínusz - plussz ide vagy oda akkor is 1-2 év eltérés lehet.

2017. dec. 12. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!