Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy eljöttem?

Figyelt kérdés

A párommal elég sokat veszekszünk mostanában. Nem rég összevesztünk ismét. Ő elaludt én nem bírok az idegtől.

Nem figyel rám,nem kapok semmi figyelmet tőle.Ma mondtam neki,hogy szedje össze a ruháit és menyen el,de nem veszi komolyan úgyan úgy alszik.Gondolom mert már mondtam neki egy párszor,de eddig mindig megbékéltem.

Most eljöttem otthonról,itt űlök a kocsiba.. mit tegyek,hogy figyeljen rám jobban?


2017. dec. 15. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy van a lakásviszony?
2017. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
?
2017. dec. 15. 23:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Felnőttként kellene tudnotok ezt megbeszélni.


Amúgy az egyes arra próbált utalni, hogy kié a lakás? A tied vagy a párodé?

2017. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az enyém

Valoszinűleg ha nem az emyém lenne,nem mondtam volna hogy menjen haza. :)

2017. dec. 15. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi ezen olyan nehéz,mondd neki hogy húzzon el.
2017. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én lakásomból biztos nem jönnék el,kapja össze magát,aztán cuccolhat.
2017. dec. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te felnőtt vagy? Csak mert nem úgy nèz ki!

Ha azt akarod, hogy húzzon el, pakold össze a cuccàt ès rakd ki az ajtó elè.

De gondolom, már visszakullogtàl, így ez megint egy műbalhè volt, persze, hogy nem vesznek komolyan.

2017. dec. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az az igazi férfi, aki megküzd érted a sárkánnyal, hanem az, aki elvisel, amikor Te magad vagy a sárkány. Ne haragudj, de ez jutott eszembe a sztoridról. Nem lehet, hogy kapsz figyelmet, szeretetet, csak nem úgy, ahogy várnád? Lehet, hogy ő szívét-lelkét beleteszi, csak Te nem veszed észre. Jól gondold át.
2017. dec. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Őszintén, ilyen REMEK problémamegoldással hány ves vagy? 10?


MEgmondod, menjen el. Ha nem megy, rendőrt hívsz, nem még te cuccolsz a SAJÁT lakásodból. Normális vagy?!

2017. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!