Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A verő exemnek köszönhetően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A verő exemnek köszönhetően lettem ilyen?

Figyelt kérdés
Az exem megvert és szavakkal is bántalmazott miközben vert mindennek elhordott megelégeltem kiléptem a kapcsolatból de azóta valami eltört bennem.Önbizalmam a padlóra került a szavas bántalmazásaitól.Azóta van kapcsolatom a mostani sráccal minden tökéletes viszont vannak lány barátai is akik mellett én értéktelennek csúnyának érzem magam.Tudni kell azt,hogy az exem nagyon sokszor szívatott,hogy megcsalt és napok utána benyögte,hogy amugy xy csajjal nem volt semmi csak jó volt látni,hogy szenvedek.Tudom,hogy a mostani páromba bíznom kéne de ilyen múlt után nehéz elhinni,hogy valakinek tényleg lehetek a legszebb.Nem szeretném elrontani a kapcsolatom a múltam miatt de valahogy még most se tért vissza az önbizalmam,hogy elhigyjem,hogy én érek valamit és nem volt igaza velem kapcsolatosan az exemnek.Durva szóbeli bántalmazást kaptam tőle illetve a verése is rá tett egy lapáttal tudom,hogy a mostani párom nem ilyen de mégis kísért a múlt.Hogy lazulhatnék el és,hogy higyjem el,hogy én is lehetek boldog fiú mellett?
2017. dec. 16. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%
Talán néhány pofon észhez térítene.
2017. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Látszik,hogy nem csak az exem az agresszív bunkó aki erőszakkal vezeti le a dühét.
2017. dec. 16. 21:24
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Jaguar-Warrior!

Ez poénnak is borzasztó rossz volt! Szégyelld magad.


Kérdező! Mindig emlékeztesd magad, hogy ezek az exedet minősítik és nem téged. Az új párodnak te vagy a legszebb és a legjobb

2017. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Ezek sovány vigaszok, de erős vagy már azértis, mert ott hagytad és újra kezdted.
2017. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Azt kell elhinned, hogy a párodnak te vagy a legszebb, legjobb. Nyilván ez így van. Az exed egy égetni való. A viselkedése őt mínősíti, nem téged.
2017. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%

Bocs, de én nem tudom sajnálni az ilyen nőket, sokkal inkább sajnálom a barátját.


Összejön egy agresszív, verekedő gyökérrel majd minden ebből következett frusztrációjának és önbizalomhiányának egy másik férfi issza meg a levét aki szereti, de vannak lánybarátai, micsoda bűn...

2017. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Összejön egy agresszív, verekedő gyökérrel majd minden ebből következett frusztrációjának és önbizalomhiányának egy másik férfi issza meg a levét aki szereti, de vannak lánybarátai, micsoda bűn...


Képzeld el amikor összejöttem az exemmel még nem tudtam,hogy milyen később kezdte el kimutatni a foga fehérjét.Nem úgy ismerkedek,hogy figyeljél már te majd megfogsz verni?Honnan tudhattam volna?Nem az a bajom,hogy vannak lány barátai képzeld el van olyan lány barátja akivel én is jóban vagyok.Szóval amíg nem tudod,hogy pontosan mi is az igaz és nem tapasztalod a saját bőrödön ne magyarázz köszönöm.

2017. dec. 16. 21:33
 8/21 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező!

Együtt érzek veled, Jaguar-Warrior valami álom világba élhet...


Gondolod lennének bántalmazó kapcsolatok, ha ezek a férfiak egy pofonnal indítanának?

A kérdező új barátja tudhatta, hogy annyira nem lesz könnyű egy bizalmatlan lánnyal..

2017. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tudja is ,hogy milyen nehéz nekem mivel sajnos az anyukája is így járt az apukájával,hogy bántalmazta szegényt.
2017. dec. 16. 21:45
 10/21 anonim ***** válasza:
Vajon nőknek miért nem mondják, h akinek ilyen problémái vannak, az párkapcsolat helyett inkább pszichológushoz forduljon?...
2017. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!