Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok a párotokkal, ha semmit nem ért el az életben?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk az alatt az 5-7 év alatt, amióta együtt vagytok, nem sok mindent tett le az asztalra.

Nem szerezte meg a diplomáját, mert nem bírta az egyetemet munka mellett nappalin. Viszont elvégzett egy OKJ-t, és dolgozik. Azonban keveset keres, és nincs rá garancia, hogy fog többet is, mikor más nők az ő korában, már kettesével veszik a fokokat a ranglétrán, és vezetői pozíciókra törnek, céget alapítanak, másoddiplomáznak....


Tegyük fel, hogy a párotok 24-26 éves, tehát már nem is olyan fiatalka...


2017. dec. 17. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem mind1 mit nem bírt megcsinálni.

ha valami szr 7-8 féléves infós vackot, mondjuk a GDF-en, az qva gáz. De az orvosit, mérnöki vagy ilyen jellegű szakot nem írta, azt nem csodálom.

2017. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ellenben TE MIT ÉRTÉL EL 5-7év alatt? Csak hogy legyen összehasonlítási alapunk.
2017. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te most a barátnőd nyakán akarsz élősködni?

Miért kellene ilyen magas szintet megugrania? 24 évesen gyakorlatilag csak elkezdte az életet, a karriert, vagy még azt sem, ostobaságot beszélsz.


Viszont ha neked tényleg a maximalizmus az életed, akkor igen, hagyd ott, mert az a nő sokkal jobbat érdemel egy ilyen xarházinál.

2017. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te ne maradj egyutt vele. Tedd meg neki azt a sziveseget, habar valoszinuleg szeret, megbecsul de otthagyod, mert egy ilyen penzehes ri..ncnal biztosan jobbat erdemel.
2017. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért ennyi idősen még egyáltalán nem is öreg, sőt...

Én nem feltétlen teljesítményben mérném a dolgait, sokkal inkább a hozzáállásában. Ha lusta is, soha nincsenek új céljai, csak úgy elvan a nagyvilágban, akkor egy idő után valószínűleg nem tudnék már rá igazi férfiként tekinteni. De ha a munkáját rendesen csinálja és szereti, és tesz lépéseket afelé, hogy feljebb kerülhessen, akkor nem lenne gondom. Vagy az a gond, hogy nem csinálta meg az egyetemet? Nem mindenkinek való az egyetemi képzés, lehet, hogy rájött, hogy őt az a képzés nem is igazán érdekli vagy nem jó benne. Ha nem emiatt, akkor levelezőn még mindig megcsinálhatja.

2017. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mivel férfi vagyok, nem érdekel a nő "egzisztenciája", és semmire nem tartom a szent karrier-t.

Én speciel dolgozni azért szoktam , hogy pénzt keressek, csak így simán, minél kevesebb melóval, minél többet... Nem érdekelnek a rangok, semmit sem jelent másé sem, mondhatjuk hogy nem vagyok tekintélyelvű, tekintélytisztelő.

2017. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Te mit tettél le az asztalra, hogy őt így bírálod?

2. Fogd már fel, hogy különbözőek vagyunk, különböző érdeklődéssel, képességekkel.

3. Miről is szól a szeretet?

4. Már megint az igények!!! Mihez képest keres keveset? A politikusokhoz, vagy egy utcaseprőhöz?

5. Ja, akkor én is le vagyok maradva, mert nem akarok vezetői pozíciókra törni 27 éves nőként, nem vagyok ennyire ambiciózus, és inkább az egészségemet többre tartom, minthogy stresszesen valami vállalatnak a sz..r igazgatója legyek.

6. R..hadt szánalmas vagy, kérdező!

7. Gondolom akkor neked jó magas lehet az IQ-d, gondolom valami vállalat vezetője vagy milliárdos bevétellel, mert csak a magadfajta s...lejt gondolkodásúak viselkednek így, ahogy te.

2017. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én leragadtam annál, 24-26 éves, már nem olyan fiatalka...

Nem tudom ő mit ért el, azt sem hogy te mit, de hogy talál nálad jobbat az garantált!

2017. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudjátok, hogy a kérdező a férfi?!

Nekem a leírásból úgy jött le, mintha a kérdező saját magáról írna E/3-ben, de amúgy ez teljesen lényegtelen, mert egyértelműen nem derül ki a szövegből, hogy a kérdező az most a fiú vagy a lány ebben a kapcsolatban, szóval felesleges rögtön nekiesni.


Amúgy a válasz a kérdésre igen. Ha egyébként minden rendben lenne a kapcsolatban, csak emiatt nem hagynám el, nem végzettség alapján választok párt és nem is az alapján ,hogy úgymond "ki mit tett le az asztalra". Vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is az életben.

2017. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdező egy nő, bas szátok meg!


"mikor más nők az ő korában, már kettesével veszik a fokokat a ranglétrán, és vezetői pozíciókra törnek, céget alapítanak, másoddiplomáznak"


Így meg hogy a kérdező egy nő, ez kit érdekel, kérdező? A férfiaknak nem azok az elvárásai a nőkkel szemben, hogy karrierkedjenek, extrém ambiciózusak legyenek, ilyenek. Ezek annyira másodlagos dolgok 10-ből 8-9 férfi szemében.

2017. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!