Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amióta a párommal vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta a párommal vagyok a két fiú barátom nem hagy békén?

Figyelt kérdés

4 hónapja együtt vagyok a szerelmemmel. Nagyon rendben lennénk,ha a két barátom akik történetesen férfiak nem köpnének a levesembe. Nem tudom miért,de amikor hivatalosan is egy párt alkottam a kedvesemmel akkor a két barátom szépen lassan egyre jobban kinyilvánították nem tettszésüket és azt mondják nem kéne együtt lennünk. Engem elnyom teljesen a párom, nem illünk, mert ő mennyire más mint én, velük lekezelő volt és arrogáns. Ami nem igaz,hiszen a jelenlétemben találkoztak csak és a párom mindig nagyon udvarias és kedves volt max kicsit rideg,de az nem = az arroganciával. Aztán mire észbe kaptam azt vettem észre,hogy mindketten arra törekednek,hogy keveset legyek a párommal. Ritkán beszéltem a barátaimmal, de most? Mindenért felhívnak,ürügyeket keresnek, már többször is veszekednem kellett velük, amikor azzal dobáloztak,hogy senkire se fordítok már időt,ennyire ne legyek elvarázsolva. Szerintem ez a viselkedés gyerekes, nem normális egyáltalán és még bántó is, már elfáradtam abban,hogy mindig megkell védenem a páromat. Szegény, soha senkinek sem ártott és nem ezt érdemli. Őt nem érinti, csak engem savaznak. Annyiban adok csak igazat a barátaimnak, hogy nem tudok velük találkozni csak nagy ritkán,mert inkább a párommal töltöm a szabadidőmet. De azért tartom velük a kapcsolatot. Együtt járok a fiúkkal teniszezni ( heti 4x.)és az egyiküket még szoktam látni ha megyek hétköznaponként könyvtárba. (Őt ott is ismertem meg)


A barátaimmal találkozom az edzésen. Telefonon éjjel nappal keresnek és beszélgetnek velem. Mintha összebeszéltek volna,hogy egésznap "zaklassanak". Majdnem elfeljetettem. Sim kártyát is cseréltem,de pár héttel később muszáj volt megadnom a tel.számom,mert ha valami fontos dologról volt szó akkor valahogy elkellett érnünk egymást. Pl ha otthonról indultam volna edzésre akkor volt,hogy néha eljött az egyik barátom és együtt mentünk edzésre és nem kellett buszoznom.


Most beszélni akarok velük. Leülni 3-an. Mert már nagyon fársztó az egész. És nem fogok választani 3-uk közül.

De ha esetleg nem menne. Szerintetek mit lehet ilyenkor csinálni? Nem értem miért ilyenek velem.



21/L a párom 27/F (2 éve ismerem,de csak pár hónapja vagyunk együtt)

A srácok 22/F (2 éve ismerem) 23/F (8 éves korom óta ismerem)


Mindkettőjüknek volt már több párkapcsolata is. Az egyikük még randizgat is mostanában. Én sosem szóltam bele a női ügyeikbe. Amikor én randiztam valakivel akkor rögtön kaptam a jó tanácsokat, minden férfi szemét, ez csak megdugni akar, ne is találkozz vele, ne bízz senkiben, ne hagyd rá venni magad semmire sem stb. Amikor megtudták,hogy találkozgatni kezdtem valakivel utólag mindig kifagattak. Direkt keveset meséltem nekik erről és elég határozottan megmondtam,hogy nincs szükségem a tanácsaikra,meg a véleményükre. Hiszen pozitív dolgot sosem mondtak egy férfival kapcsolatosan sem. Miért kell lemenni tök idiótába ilyenkor? Máskor annyira rendesek és a koruknak megfelelően viselkednek.


2017. dec. 17. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenyek.
2017. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a srácok olyan "jó barátok", akik most féltékenyek a párodra, persze , ha szabad vagy, akkor még tuti party-ba is vágnának :) és most ugye ez úszik, amíg megvan a barátod, így gyorsan aláássák a dolgot, hátha megszabadulsz a barátodtól és még összejöhet a hármas a Három jó barát együtt... ilyen barátok kellenek csak igazán, nem is kell ellenség neked :)
2017. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem féltékenyek. A barátaim,egyikükkel sem voltam/vagyok/leszek kapcsolatban.

Most lett először barátom. Előtte senkim sem volt. Nem akarnak partyba vágni sem. Sokáig voltam szingli,de sosem nyomultak rám. Mindig barátokként kezeltük egymást. Nekik közben voltak barátnőik is, de volt olyan is,hogy mind a 3-an szinglik voltunk. Mégsem lett semmi. Mivel barátok vagyunk. És én nem is akarnék tőlük soha semmilyen körülmények között semmit. Barátként nagyon szeretem őket,de ennyi se több se kevesebb.

2017. dec. 17. 18:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Megszabadulni meg nem fogok a páromtól. Őt nem érinti ez személyesen, nem is osztom meg vele,hogy van két utálója. De azért nem hülye,mivel van amikor akkor keresnek a barátaim telefonon amikor itthon vagyunk és ilyenkor gyakran rákérdez,hogy ki(k) keres(nek)?
2017. dec. 17. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ők nem így gondolják. Valószínűsítem, hogy mindketten akartak volna tőled valamit, de érezték részedről, hogy hiába lenne bármilyen erőfeszítés, te nem akarnád ezért közel maradtak.

Most viszont féltékenyek.


A férfiak nem barátkoznak olyan nőkkel akiktől ne akarnának többet mint barátság.

Egyszerűen nem vágom miért nem lehet ezt felfogni végre valahára.

2017. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ba**ki, hogy ennyire ne láss a szemedtől. :D :D :D
2017. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem féltékenyek. Amíg nem vagy kapcsolatban, semmi gond, de amont lesz valakid, meghülyülnek.


Persze, mivel dugnának :)

2017. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!