Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem továbbajándékozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem továbbajándékozta amit készítettem neki. Normális ez?

Figyelt kérdés
Ő kérte,elkészítettem,továbbadta a gyerekének miután felvenni sem volt hajlandó. Szörnyen megbántva érzem magam.(nem,nem egy ronda dolog lett amit szégyen felvenni,ez nem lehet indok)
2017. dec. 18. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális ez, jol érzed.
2017. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a dolog,ami egy férfi,meg egy gyerekre is jó viseletben ?
2017. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sapka. Nagyfejű a gyerek.
2017. dec. 18. 09:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, nagyon fájó tud lenni.

Tudom, átéltem én is ezt.

Anno a páromnak vettem egy elég drága dolgot (most nem számít hogy mi volt az)

Ő meg továbbadta a gyerekének.

Inkább nem szóltam érte, mert az jött volna ki a végén hogy én nem szeretem az ő gyerekét és sajnálom tőle.

Nagyon rosszul esett hogy neki akartam örömet szerezni, belefeccöltem az energiát, pénzt, ő meg ki sem próbálta.

A mai napig fáj ez egy kicsit, pedig már 8 éve történt.

2017. dec. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez volt az első sapkám is. Direkt nagy gonddal készült,hogy jól álljon neki. Egy ideig a kocsiban rohadt aztán eltűnt. Kérdeztem hol van..hááát a gyerekre adta aztán annyira tetszett neki hogy nekiadta. Köszb--azdmeg.
2017. dec. 18. 10:04
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Így jobban leírva, teljesen normális. A gyereknek lefagyott a füle, ráadta. A kisfiúnak pedig megtetszett. Neked van gyermeked? Lehet, te sem mondtad volna búcsúkor, hogy add vissza, kisfiam! Lehet, hogy rosszul esik, ezt megértem. De nem tudnám elképzelni, hogy megtetszik anys egyik sálja, és nem adja nekrm, mert spától kapta. Viszont az rossz húzás, hogy nem is hordta, pedig ő kérte.
2017. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Anya, apa *
2017. dec. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen valamilyen szinten megértem ha a gyerekének adta... Nekem is van gyerekem, szóval tudom szívfacsaró mikor kérlelnek.

Viszont én így oldottam volna meg a helyzetet: fázik ezért felveszi a sapkát, azt mondja tettszik neki meg akarja tartani. Erre mondanám hogy nálad maradhat de majd legközelebb nézünk neked valahol sapit, választhatsz magadnak, ezt pedig visszaadod mert ezt a szerelmemtől kaptam.

Ennyi.

2017. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán nem hordta. Nem tetszett neki. De nem akarta megmondani, mert akkor megsértődsz.

Legalább nem dobta ki, hanem annak adta, akit szeret. Ez is inkább azt mutatja, hogy az erőfeszítést értékeli.

Gondolom, te se hordanál egy borzalmasan ronda pulcsit, csak mert tőle kaptad.

2017. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
van ez így, nekem is rosszul esik ha nem sikerül úgy az ajándék, hogy tényleg örüljön a másik, viszont a másik oldalt, én sem hordok valami olyat ami nem tetszik, hiába volt ajándék.
2017. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!