Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak meglepetést készíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak meglepetést készítettem estére, de berúgott. Ti megbántódnátok?

Figyelt kérdés

Most volt a névnapja, és már két hete terveztem, hogy míg kimegy zuhanyozni(nála aludtam), addig a szobáját körberakom mécsesekkel, zene, és csak egy masnival leszek körbekötve - így várm majd, hogy odaadjam az ajándékát. Lényegében, egy hangulatos estével vártam.


Már pár napja tüzeltem azzal, hogy majd valami izgi meglepetés várja a névnapján. Ő tegnapelőtt közölte, hogy jönnek a rokonok és családi banzáj lesz (egyébként nem a névnapja miatt,csak épp most van itthon egy külföldön dolgozó rokon, ezért). Namármost, náluk a családi összejövetelek úgy működnek, hogy a többség megiszik pár felest, a barátom pedig mindig becsiccsent ilyenkor.

KÜLÖN megkértem, hogy ne igyon sokat, mert oda akarom majd adni az ajándékát, és ismerem, tudom, hogy ha berúg, akkor leterül az ágyra és alszik.


Végeredmény: a rokonok hajnal fél 2-kor mentek el, a párom ha nem is disznórészegen, de ittas állapotban elzuhant az ágyban. Kértem, hogy menjen ki tusolni, vagy legalább ki egy kicsit a szobából, de nem akart, mert ő most nem megy sehova.

Hát, én itt elsírtam magam. Mára családi banzáj utolsó pár óráját is sík idegben ültem végig, mert éreztem, hogy befuccsol a meglepetésnek... és én annyira terveztem, annyira készültem rá...


A párom kiszedte belőlem, hogy mi a bajom, aztán odaadtam csak úgy az ajándékát a kezébe, ennyi. De végig azzal védekezett, hogy tudhattam volna, hogy ilyen sokáig elhúzódik a buli és amúgy is, nehogy már a névnapján ne ihasson. De basszus, nálunk sosincs ilyen családi parti, ő is tudja, honnan kellett volna sejtenem, hogy egykor még ott csücsülnek a rokonok? Azt httem, 10 körül elmenek... ráadásul nem azt mondtam, hogy ne igyon, csak megkértem, hogy ne annyit, hogy este/éjszaka már ilyen állapotban legyen...


Összevesztünk, nem jutottunk dűlőre, én sírva aludtam el. Amúgy hamar meg szoktam bocsátani, de ma felkeltem és nem ment. Rosszkedvem van, próbál békíteni, de nagyon megbántva érzem magam, amiért ennyire leszarja, amit kérek tőle, holott tudta, hogy várom...



S


2012. nov. 18. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Megértem a bánatodat,de sajnos ez van.


A leírtak alapján,ő nincs rád annyira nagy tekintettel,min te rá.

A piálás,iszogatás fontosabb.

Az én párom nagyon ritkán szokott inni,még társaságban is,

és ha a hülye erőszakos haverjai erőltetik,akkor is nemet tud mondani.


Miért van az,hogy kifogtok egy lúzert,aztán meg csodálkoztok,hogy nem vagytok boldogok mellette?

2012. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megértelek!

De ez az Ő Névnapja! És tudod mi jön le az írásodból? Hogy az Ő Névnapján is magadra gondolsz. Te kiterveltél valamit, ami egy tök szép dolog, de ha ő így érezte jól magát a névnapján, akkor örülhetnél neki, hogy jól érezte magát. Elvégre most ő a fontos, nem? Ez a hipotézis. Nem? Ugye nem te vagy a fontos, hogy a kis tervedet beváltsd, ha ő épp nem úgy akarja? Szerintem 1 nap múlva is bevethetted volna az ajándékodat, akkor duplán kellemes estéje lett volna.

Tényleg furán jött ki, h te akartad megmondani a névnapján hogy mennyit igyon, és ha nem a te elvárásaid szerint sül el, akkor ezen berágsz.

21L

2012. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én nő vagyok, de nem neked van igazad szerintem. Ha már láttad előre, hogy ez az este nem alkalmas erre, akkor nem ezen kellett volna végig agyalnod, hanem kiélvezni az új helyzetet, te is iszogattál volna kicsit, aztán jól elvagytok.

Tudom, hogy ez nagyon nehezedre fog esni, de szerintem te kérj tőle bocsánatot. Én nagyon ritkán szoktam bocsánatot kérni, de ez szerintem olyan helyzet, hogy nagyon hálás lenne érte a srác, és rendeződne ez a dolog legalább!

És nem volt szép dolog az se, hogy akkor csak úgy a kezébe nyomtad az ajándékát... Várnod kellett volna másnapig, alapból romantikusabb lett volna sokkal, ha előtte nem isztok, hanem van kettesben egy estétek, és ez a vége. :)

Egyébként megértelek téged is, régebben nekem is sokszor estek rosszul dolgok feleslegesen, de próbálj picit szemléletet váltani, a barátod nem csinált semmi rosszat, inkább te viselkedtél picit "csúnyán".

2012. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudtad, hogy iszogatás lesz, de te akkor is erőltetted, akartad, aztán mikor nem jött össze, kiborultál. Értelmes viselkedés ez? Nem ért volna rá ma odaadni, feszültség, veszekedés, kiborulás nélkül? Ez már el lett b@szva, pedig nagyon tetszik az ötleted. Közösségben, családban muszáj kompromisszumot kötni, legközelebb menj biztosra.
2012. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elég hülyén viselkedtél.

neked kell bocsánatot kérned.

2012. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!