Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom az exe anyjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az exe anyjával csináltatott nekem születésnapi ajándékot. Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A barátom nem jó viszonyban vált el az exétől, de a családjával jóban maradt.

A lényeg, hogy az anyukája kézzel készített pólókat csinál. A barátom egy ilyennel lepett meg engem. Nagyon tetszett, és amikor megkérdeztem, hogy honnan van, közölte, hogy ki fogok akadni ha megtudom, de az exének az anyjától, és hogy át is ment hozzájuk 2x is(amiről ugye így nem tudtam). Őszintén eléggé kiakadtam. Annyi lehetőség van ajándékötletre, miért ez kellett? Az én exem anyja pasi ékszereket készít, mégse jutott eszembe, hogy tőle kérjek a páromnak valamit.

Vagy én reagálom túl?:D


2017. dec. 18. 20:24
1 2
 11/11 anonim válasza:
miért minden lány egy hisztis p icsa? örülj hogy kaptál valamit
2017. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!