Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudod hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod hogy a párod megcsal?

Figyelt kérdés

ma olyan furcsa nézése volt , a barátomnak és , mondta is hogy szeretlek pedig kb sose szokta.


nagyon megijedtem most tanácstalan vagyok azért irtam ide


2017. dec. 18. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem hülyeség rákérdezni? Aki arra vetemedik, hogy megcsal az nem is fogja nagyon bevallani. Lehet, hogy igen, de a nemleges válaszába úgyse lehetsz biztos.
2017. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Aha értem.Szóval te azt gondolod hogy megcsalt és bepànikolt mert ràjött hogy mégiscsak veled akar maradni .És hirtelen felindulàsbol mondta ezt .Nos benne van a pakliban de az is lehet hogy ő idöben észbekapott és nem akarja halogatni a dolgokat és még ugy is érez irantad .Attolfüggetlenül beszélj vele kérdezz rà és a reakciojàbol rajöhetsz hogy megcsalt e masként nem fogsz tudni ràjönni.Az exemnem mondta hogy szeret amikor megcsalt de nem tudott a szemembe sem nézni hebegett habogott nem is komunikàlt rendesen velem.
2017. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Aha, szóval a srác annyit mondott, hogy szeret, te meg máris nekiálltál kombinálni, hogy megcsal. Pff... Ha ennyire bizalmatlan és parajnoid vagy akkor inkább tégy neki egy szívességet és hagyd el szerencsétlent, hadd legyen normális nője.
2017. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Na te is jóval álltál össze, már egy hónap alatt megcsal. Nem fér a fejembe hogy tud valaki belemenni egy kapcsolatba egy emberrek akit 1 hete ismert meg.
2017. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Elmondok egy viccet fiatalabb koromban hittem mindenben 24f vagyok rettegek a szerelemtől


Talán èrted a viccet

2018. jan. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tipikus buta liba vagy.Ha azt mondja a csávó hogy szeret mindjárt megcsalást gondolsz bele.
2018. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!