Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy sokat jár bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy sokat jár bulizni a párom, mit tegyek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Érdekes kérdéssel fordulnék felétek. A párom elég gyakran jár inni, bulizni mindenféle haverokkal, ami engem valamiért hihetetlenül idegesít és ezen szeretnék változtatni. Félreértés ne essék, arra gondolok, hogy nem akarom ezt érezni, mert lassan már ha kimondja a buli szót is elkap az idegbaj... Nem szoktam ezek veszekedni, semmi ilyesmi, eszembe sem jut, hogy ne engedném vagy zavarjam közben, akármi, szerintem nem is tudja, hogy nekem ennyire rosszul esik ez a dolog. Inkább csak nem tudom megérteni, én nem vágyom állandóan emberek közé meg furcsán is érezném magam, ha nélküle innék, ő meg képtelen otthon lenni egyedül 5 percig is. Bízom benne, csak sajnos régebbi kapcsolataimból fennmaradt ez a vacak érzés, hogy ketten is ilyen buliban csaltak meg... Nem szeretnék ebből balhét, sem eltiltani, sem beleszólni a dolgába, inkább az érdekelne, nektek van-e valami ötletetek, mit tehetnék, hogy ne érezzek így? Veletek volt már hasonló?

2017. dec. 19. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen, mert nem kéne olyan, aki 5 percre nem tudja lekötni magát és állandóan a haverokkal kocsmázik.
2017. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Te miért nem tartassz vele?Vagy aznapra talàlj ki vmit pl kirandulàs,menjetek el hétvégére csak ti ketten.Ha nem érdekli vagy nem hajlik egyik ötlet felé akkor a parod csak hasznàlni akar têged .
2017. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Hát ebből a leírásból nem sokat lehetne tudni, hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, együtt éltek-e, ismered-e a haverjait, stb.
2017. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Bízom benne, csak sajnos régebbi kapcsolataimból fennmaradt ez a vacak érzés, hogy ketten is ilyen buliban csaltak meg."


És te erre mit csinálsz? Összejössz megint olyasvalakivel, akinek a bulizás az élete. Érted az összefüggést vagy aláhúzzam pirossal?

2017. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
26 évesek vagyunk, 1 éves kapcsolat. Kedves utolsó, értelek, nem írtam le ugyan, de igazad van, épp ezért vártam korábban azzal is 1 évet, hogy egyáltalán összejöjjek vele. Úgy érzem ő ebben más, küzdött értem és már csak a szemén is látom, milyen sokat jelentek neki... Más esetben nem lettem volna ilyen idióta, nyilván. Ezért igyekeznék inkább ezen a szar érzésen változtatni, remélem érte érdemes lenne.
2017. dec. 19. 22:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért, érted nagyon küzdeni kellett?

Nem értem, ezt erényként értékelik a nők?

Ha előtte is ilyen bulizós iszogatós volt, akkor ezt így elfogadtad.

Ha meg melletted "züllött" le, akkor meg az baj.

Ha nem akarod ezt érezni, keress olyan embert, akinek nincs ilyenre igénye.

2017. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Làttad meg látod a szemên hogy szeret .Ez kevés mégha így is van.Ha szeret akkor leredukâlja a bulizàsokat is de ha meg nem akkor nem is szeret annyira têged .Beszélj vele .
2017. dec. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyêpkênt meg az exem szem3n is làttam hogy mennyire szerethetett nem véletlenül lett az exem.:)
2017. dec. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Azért egy felnőtt, 26 éves embernek már nem a haverokkal kellene lógnia, hanem a barátnőjével foglalkoznia és tervezni a közös jövőt.
2017. dec. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!