Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így jó ötlet erre a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így jó ötlet erre a problémára?

Figyelt kérdés
A húgom már nagyon szeretne kisbabát de a párja mindig halogatja ezért azt tanácsoltam a húgomnak, hogy lyukassza ki az óvszert.
2017. dec. 19. 22:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
Ez gusztustalan. Ez kb. Ugyanaz, mintha a hugod nem akarna gyereket, de a pasija igen, ezert szex kozben lehuzna az ovszert, lefogna a hugod es beleelvezne a tudta es beleegyezese nelkul. Na igy hogy tetszik? Tegyuk fel, hogy nem letezik esemeny utani, se abortusz es teherbe is esik.
2017. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%

Ez undoritó dolog szóval gratula bebizonyitottad hogy a nökbe miért is nem lehet megbízni

gondolom hugod nem több mint 23éves

2017. dec. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
2017. dec. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok vallásos, de Jézusom. Miért adsz ilyen hülye tanácsot? Kettejükre tartozik a babakérdés megoldása. De amit te adtál a hugodnak az a legundorítóbb dolog. Hogy lehetnek a világon ilyen hülyék mint te?


25/F

2017. dec. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyire mindegy neki ki az apja, miért nem szakít a pasival és keres olyan párt aki akar gyereket?


Gyerektartást pedig csak akkor tudod kötelező jelleggel kiperelni valakiből, ha van bejelentett állása. Ha valami segéd munkás feketén, akkor nem. A mértéke pedig átlagosan olyan jó 10-20 ezer forint. Hát gratulálok, tartsál el ennyi pénzből egyedül egy gyereket. Bizonyára nem lesz nehéz.

2017. dec. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de ez hülye tanács. Hülye ötlet. A gyerekvállalásnak közös döntésnek kell lennie, mivel nagy felelősséggel jár, nem lehet visszavinni a "boltba". Még úgy is maradhat évek után egyedül a gyerekkel, ha közösen akarták, mert sosem tudhatja előre. A húgod ne akarjon önző módon csak magának gyereket szülni, főleg nem gyerektartás miatt, mert akkor ő még nem érett gondolkodású. Mondom ezt 2 gyermekes nemsokára kétszeresen elvált anyaként. 35N
2017. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

A húgod egyébként dolgozik, el tudná tartani magát és a gyereket? Mert a gyerektartás lófing, egy átlagos keresetből nem állapítanak meg sokat, max 30 amire számítani lehet. Az új párja meg nem biztos, hogy el akarja tartani őket, és az is idő, míg oda eljut egy kapcsolat, hogy egyáltalán össze költözzenek. Egy babával problémásabb a társkeresés is, nem mindenki akar "csomagostul" párt találni.

Amúgy meg tök gerinctelenség, aki így viselkedik, ne várja el, hogy vele is fer módon viselkedjenek.

2017. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik de az örökségéből bőven megtudna élni egyedül is.
2017. dec. 20. 11:24
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Na mindjárt gondoltam, hogy nem dolgozik, azért kell annyira egy hapsi, hogy eltarsa. Gratulálok ehhez az értékrendhez. Persze, ne is dolgozzon, az örökség arra való, hogy ne dolgozzunk és feléljük....
2017. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Barmok. Egytől egyig. Nem hittem, h vannak ilyen patkányok a földön. Hogy ennyi marhát elbírjon egy bolygó... Szörnyű. Gerinctelen dolog. Majd a gyereknek is elmondanátok, h "csak egy kilyukasztott gumi" eredménye? Nem tudom, de én ha ezt megtudnám, h anyám ilyet tett, nagyot csúszna a szemembe... És nem felfele..
2017. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!