Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ezek után?

Figyelt kérdés
Barátok voltunk, aztán mindenkire féltékeny lett, akivel találkoztam. Összejöttünk, pár hetet voltunk együtt, akkor is mindenkire féltékeny volt, aztán hirtelen szakított, mert mégse megy neki. Most meg próbálja visszaépíteni a barátságot. Szerettem a barátja lenni, meg vele lenni, de nem értem, hogy ha akkor nem akart mással látni, de utána velem lenni nem akart, akkor mit akar? Lehet, hogy tényleg csak arról van szó, hogy rájött, hogy mégse akar semmit? Nehezen tudom elképzelni, hogy az egyik napon még meg akarja ölni, akivel beszélgetek, másnap meg komolyan gondolja, hogy nem is akart semmit.

2017. dec. 20. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem még ő maga sem tudja, mit akar.

Lehet, hogy sima birtoklási vágy, ami nem egyenlő a szerelemmel, vagy esetleg fél belevágni egy kapcsolatba valamilyen oknál fogva.

Ha valaki még a levegőre is féltékeny, amit beszívsz, hidd el, hogy az neki is szenvedés (nem csak neked), és lehet, hogy nem bírja lelkileg.


22/N

2017. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ő a nő, és te a férfi, ugye?
2018. jan. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!