Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után mit akarhat még tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit akarhat még tőlem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel másfél hónapja szakítottam egy év után mert megtudtam, hogy a volt barátjával találkozgat, ezen kívül velem távolságtartó és hideg volt, mindezt valószínűleg az exével való találkozgatások miatt. Az egyik ilyen találkozót sikeresen lelepleztem akkor és utána telefonon keresztül közöltem vele, hogy többé ne keressen ugyanis rosszul vagyok tőle, látni sem akarom. Ebbe nagyon simán belement, egyetértően nyugtázta hogy szerinte is így lesz a legjobb. Azóta valóban nem is találkoztunk, de időről időre keres és úgy beszél velem mintha mi sem történt volna, érdeklődik, jópofizik. Ilyenkor sosem vagyok túl lelkes sőt inkább lekezelően beszélek vele de újra és újra próbálkozik. Ma ugyancsak keresett és egy órán keresztül "beszélgettünk" és közölte velem, hogy ne gyűlöljem ő próbál közeledni, majd mikor rákérdeztem mit akar nem mondott semmi konkrétat csak azt mondta egyelőre megelégedne annyival is ha nem gyűlölném. Tudni kell, hogy régebben három évet együtt voltunk, majd szétmentünk de barátok maradtunk majdnem egy éven keresztül és így jöttünk össze újra erre a bizonyos most lezárult egy évre. Szerintetek megint a baráti viszonyt akarja megtartani, hogyha épp nincs jobb dolga akkor én mindig ott legyek neki, vagy a harmadik esélyt próbálja kierőszakolni? Én annak idején nagyon nehezen tettem túl magam a három éves kapcsolat lezárulása után, most viszont alig gondolok rá, ha eszembe is jut azon kapom magam, hogy a hangjára sem emlékszem már tisztán. Hogyan kezeljem ezt az egészet, még vannak dolgaim amik nála vannak, arra hivatkozva hogy vissza adná őket találkozni akar, viszont nekem semmi kedvem az élőben való beszélgetéshez, jópofizáshoz és a múltbéli dolgok boncolgatásához.
2011. aug. 20. 01:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vissza akar kapni téged, szerintem csak visszahúz hozzád a szíve.


Te viszont már nem akarok őt.

2011. aug. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!