Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek a párommal, mikor mérges vagyok a túlóra miatt?

Figyelt kérdés

Néha (havonta 1-2-szer) a párom főnökének el kell mennie munkaügyben egy messzebbi városba, az egész program olyan 4-5 óra.

Ehhez állandóan elrángatja magával a páromat, ami nem is lenne nagy gond, ha nem 4 óra körül indulnának (4-ig van a párom munkaideje) így viszont, mire hazaér 8-9 körül este, már nagyon zabos vagyok, amivel megbántom...

NEM a páromra haragszom, hanem a helyzetre meg a főnökére. NEM támadom le, szóba se hozom a dolgot, NEM puffogok látványosan, egyszerűen látja rajtam hogy valami nem klappol, ha pedig rákérdez, akkor hazudni nem akarok. Elmondom, hogy a főnöke nem normális, elegem van belőle (ez a túlóra csak hab a tortán), stb.

A párom meg teljesen magára veszi.. de ezt nem akarom.

Utólag persze mindig sikerül megbeszélni, és nem marad tüske, de én akkor se szeretném megbántani, mikor fáradtan hazaesik.

De akkor mit tehetnék?

Tetessem magam jókedvűnek? Sose tudtam előtte színészkedni... Vagy mi?


2017. dec. 20. 13:27
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
93%

De miért olyan egetverő probléma ez számodra, hogy havi 2 alkalommal később ér haza a párod? Ez nem olyan nagy dolog, hogy egyáltalán morognod kelljen miatta.

Ezt magadban kell helyre tenned. Fogadd el, hogy van havi 1-2 ilyen nap, mikor estig dolga van és kész.

2017. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Először is tényleg áss le a mélyére, miért érint téged ez ennyire rosszul, mert egyáltalán nem normális, hogy ezen kiakadsz. Utána pedig szépen gyakorold az önuralmat.
2017. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

#1

Szóval fogadjam el, hogy mindkettőnknek rossz, csak mert a főnökének van valami mentális problémája? Hogy betevezünk valamit, amiből végül nem lesz semmi? Hogy mindent beleadva megfőzöm a vacsorát és egyedül eszem meg, ő meg később hidegen? Hogy aznap konkrétan csak egy jóéjt puszira van időnk? Hogy hiába vagyunk kapcsolatban és élünk együtt, nem lehetünk együtt?

Nem, nem tudom, és nem is akarom elfogadni.

2017. dec. 20. 13:55
 4/54 anonim ***** válasza:
100%

Veled van a probléma... Havi 1-2 alkalom teljesen belefér.

Én éveket húztam le úgy hogy mindennap reggel 7 től este 6-7 ig dolgoztam, mindezt párkapcsolatban. Szóval... Pfff...

2017. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Rosszul érint. Ragaszkodó vagyok, ráadásul kiborít, hogy állandóan a főnökbácsi agymenése miatt maradunk le minden programunkról (bukott már emiatt mozi, étterem, rokon gyerekek vendégül látása, hosszúhétvége, stb)
2017. dec. 20. 13:57
 6/54 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ne fogadd el és puffogj miatta minden egyes alkalommal...
2017. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Ha én megértem, hogy mást nem zavarna, akkor nem tudom, miért elképzelhetetlen, hogy engem meg igen..
2017. dec. 20. 13:58
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Mégvalami, tudod a törpök élete nem csak játék és mese.
2017. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
Havi 1-2 alkalomról beszélünk! El nem tudom képzelni, hogy nektek állandóan akkor van valami halaszthatatlan programotok! És mi van ha ezen ritka alkalmakkor egyedül eszel ő meg melegítve? Semmi. Marhára eltúlzod ezt a problémát.
2017. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
93%

Igazság szerint sehogy se viselkedj.

Ha már volt pár ilyen alkalom tudni fogja, hogy mi a baj.

Addig,amíg haza nem ér, csinálj neki vacsit, amit szeret, az leköt téged is.

2017. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!