Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, ha az egyik félnek nincs élete a párján kívül? Mi a különbség egy magánvaló és egy magányos ember között?

Figyelt kérdés

Itt nem arra gondolok, aki introvertált, és elvan a magányos hobbikkal/olvasással/tanulással/karrierépítéssel társaság nélkül. Hanem, aki igényelne más társaságot is, csak nincs neki, ezért rátelepszik a másikra.


Miben mutatkozik meg a különbség? Tudtok valódi példákat mondani?


2017. dec. 21. 13:38
 1/6 A kérdező kommentje:
*magánakvaló
2017. dec. 21. 13:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindig magànyosként kezdem és ha elàrulnak magànyom közben akkor vàltok magamnak valónak pàr hónapra
2017. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Példa: tegyük fel, hogy a párom nélkül akarok csinálni valamit. Most hogy olvasni, szüleimet látogatni, vagy összefutni valami baráttal, az mindegy.


Exem reakciója: szájhúzgálás, "jól van, megint nem akarsz velem lenni", vagy volt hogy szó nélkül öltözött és elindult velem, hogy elkísér, vagy nonstop írogatott addig és megsértődött, hogy ha más dolgom van akkor nem válaszolgatok neki, "ennyire vagyok fontos" és hasonlók, féltékenykedés, volt hogy 2 napig nem szólt hozzám ilyen után.


Párom reakciója: mosoly, "Oké, akkor én addig olvasok/játszok/akármi, majd szólj, ha csináljunk valamit, én addig keresek magamnak elfoglaltságot"

2017. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még azt hozzátenném, hogy ha lenne is más programja, akkor sem megy. Lehetetlen vele megcsinálni, hogy ketten két különböző programra menjetek. Tehát ha felhozza, hogy elmenne ide vagy oda, és te azt mondod, hogy jó akkor te meg elmész máshova addig, akkor azonnal visszamondja a saját programját, és azt akarja, hogy te is azt tedd.
2017. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vagy inkább becsatlakozik hozzád
2017. dec. 21. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:
A magánakvaló az egyedül szeret és sokat van, jól eltudja magát foglalni egyedül is. A magányos az vágyik egy társra.
2018. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!