Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek hosszú távú kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek hosszú távú kapcsolata ért véget 5-10+ éves . Mi volt az oka!? Amikor azt mondtátok hogy elég!?

Figyelt kérdés

2017. dec. 23. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Kihűlt a kapcsolat és nagyon mások voltak a hosszútávú terveink, illetve az évek alatt elmentünk egymás mellett.

Nekem terveim voltak, vannak, ő meg szívesebben elvolt a langyos vízben.


N

2017. dec. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, de ne ismerősöknek ezért:


A nő barátja partiarc volt, drogozott is, aztán az utolsó csepp a pohárbn az volt, hogy kiderült szextárskeresőzik, és óvszer nélkül...

Férfi ismerősnek azért, a barátnője rengeteget ivott és ezt előbbre helyezte egy idő után.

Rokonomnak kiderült, hogy az esküvőjén a férje kavart egy nővel.

Hát na.

2017. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
12 év volt. Fiatalon ismerkedtünk meg és nagyon hamar összeköltöztünk, majd felépítettünk egy házat és megalapoztuk a jövőt. Csak közben befásultunk és rájöttünk, hogy az átgürizett évek alatt elmúlt a fiatalságunk is. Plusz agresszív is volt velem, ez tette fel az i-re a pontot.
2017. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után úgy éreztem, hogy teljesen belekényelmesedett a kapcsolatba, már nem tudtuk megbeszélni, megoldani a problémáinkat. Nem egy nagy kiváltó dolog volt, hanem több kisebb, ami viszont folyamatosan előjött. Aztán emiatt rendszeresek lettek a veszekedések, végül már úgy éreztem, hogy szinte nem is szeret, így nem láttam értelmét tovább folytatni.
2017. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 ilyen is volt, egyik lusta lett nagyon őt 2 évente látom de most is koszos és lusta, a másik mikor magabiztos lett hogy élete a vágányon van akkor kijött belőle a sárkány és majd megorultem. Azt most itt a 3. Ő is kezdi magát biztonságban érezni.
2017. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
6 év részemről szeretet volt úgy 4 évig , majd már csak magunknak valok lettünk. Nem viszonoztam szerintem es ki hült teljesen.
2017. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

42 éves férfi vagyok. A kapcsolatunk mindenről szólt csak családról gyerekekről nem. Egy óriási hazugság volt az egész a részéről!

Sokan írták előttem hogy a szerelem kihűlése, az állóviz, lustaság stb miatt pedig ez mind semmi ha rájössz arra hogy egy büdös szava sem volt igaz a hosszú évek folyamán.)

2017. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!