Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja elfogadni, hogy így szeretem őt?

Figyelt kérdés
A párommal több mint egy éve vagyunk együtt ezalatt az egy év alatt veszekedtünk egy párszor de nem mondanám azt,hogy rossz kapcsolatban élünk csak néha vannak viták.Leginkább ő miatta szoktak viták kialakulni persze nem azért mondom ezt mert mindent rá kenek mert ha miattam volt vita azt mindig el is ismertem de legnagyobb részben miatta szoktak lenni viták.Ennek ellenére nekem ő a mindenem és nagyon szeretem is nem akarok mással lenni mert nekem úgy érzem ő a nagy ő.Viszont ő úgy érzi,hogy a veszek miatt amiket ő okozott a múltban emiatt én nekem jobb lenne ha külön folytatnák én úgy érzem,hogy a veszekedések óta javult köztünk a kapcsolat úgy vagyok vele,hogy az már a múlt nem lehet változtatni rajta de a jövőt szebbé lehet tenni.Nagyon szeret csak védeni akar a csalódástól de nem tudom vele megértetni,hogy én minden hibája ellenére szeretem.Tudom,hogy nem szabad nőként futni egy pasi után nem is akarok csak elakarom érni,hogy a hibái ellenére se azt gondolja magáról,hogy ú de egy rossz partner hanem, hogy én szeretek vele lenni.Próbálnám az önbizalmát növelni,hogy ne az legyen mindig ,hogy ő azt hiszi magáról,hogy a hibái miatt nem érdemel meg engem.Hogyan növelhetném az önbizalmát és,hogyan érhetném el,hogy végre belássa,hogy bármit tett én megbocsájtottam és szeretem?
2017. dec. 23. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszi, hogy normális nö a partnere. (Nem az anyukája, vagy valami hasonlo.)
2017. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért ne lennék normális azért mert szeretem és szeretném ha mellettem boldognak érezné magát nem egy olyan pasinak aki nem ér semmit??Akkor nem lennék normális,hogyha leszarnám,hogy van és egyetlen kis hibája miatt mennék más férfi ágyába de én azt nem tartom nem normálisnak,hogy régóta szerelmes vagyok egy fiúba akinek van rossz oldala és szeretném ha értékesnek gondolná magát.
2017. dec. 23. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Ha jó értem a pasid tele van hibával, mindig őmiatta veszekedtek és te soha nem adtál rá okot, te olyan tökéletes vagy hogy még a hibáit is elfogadod.


Na nagyon jól ismerem ezt a nő-típust ... a Jóisten mentsen meg tőle.

Én is mondanék mindent a helyében, még azt is hgy te sokkal jobbat érdemelsz, csak kopjál már le rólam végre és soha többé ne keress.

2017. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha jó értem a pasid tele van hibával, mindig őmiatta veszekedtek és te soha nem adtál rá okot.


Szövegértés egyes!!Írtam,hogy ha miattam van vita akkor azt be is ismerem és egy szóval se említettem,hogy én tökéletes lennék csak azt,hogy miatta van több vita de nem mondtam azt,hogy miattam sose szokott csak miatta több.Ne forgasd ki a szavaimat ha lehet köszi.

2017. dec. 23. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az előttem lévők miért kezdenek el egyből bunkozni. Értem amit mondasz, mert ez van nálunk fordítva, én is mindig azt érzem, hogy a veszekedésekkel nagy kárt okoztam, ami mint tüske benne marad a páromban, és nem tudom helyrehozni. Ez szerinte nincs így, viszont én is azt érzem, hogy emiatt távol kerülünk egymástól. Szerintem ezért mondogatja ő is azt, amit. Nem tudom, hogy lehetne megértetni vele... mindenki hibázik és senki nem tökéletes
2017. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok az az alany, aki nálatok a pasi. Elmondom, bennem mi játszódik le ilyenkor, hátha segít egy kicsit:


Egyrészt nagyon jól tudom, hogy szinte minden veszekedés miattam robban ki. Így később borzasztó bűntudatom van és szégyellem magam, amit egyszerűen nem tudok kifejezni. Úgy érzem, a szavak nem adják ezt át, így nem is próbálkozok meg sokszor elmondani.

Másrészt félek, hogy párom ezt meg ezt gondolja rólam a veszekeséseink miatt, és hogy tudat alatt biztosan elkezdett eltávolodni. Ez és a bűntudat együtt kelti azokat az érzéseket, hogy páromnak mással sokkal jobb lenne, valaki olyannal, aki velem ellentétben megbecsüli és nem marja el maga mellől.


Ami nekem időszakosan segít: az ha párom leültet egy komoly beszélgetésre, és elmondja öszintén azt amit érez. Ahogy te is érzel. Ezt pár havonta megteszi, akkor sokkal jobb egy ideig. Viszont mindketten tudjuk, hogy ez az önbizalomhiány olyan magas foka, amit szakember tudna csak kikezelni.


Remélem segítettem valamennyit.

2017. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár engem.is így szeretne az a lány akit nagyon szeretek, bármit meg tudok tudnék bocsátani neki..
2017. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én exem is ilyen veszekedős típus volt. Minél mérgesebb volt, annál jobb szex lett belőle. Aztán utána higgadtan megbeszéltük. A szakításunk is olyan volt, mint másoknál a Valentin nap. Költözés miatt lett vége. :(
2017. dec. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs a sok szóismétlésért! Most vettem csak észre. Előző vok.
2017. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!