Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó nő szeretnék lenni én is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó nő szeretnék lenni én is, de soha semmi bizratást nem kaptam csak lehuzást, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Mindig, mindenhol mindenki csak ilyeneket mondott pl te nem vagy jó semmire, te nagy vagy eleg csinos, nem elég, hogy kicsik is a nelleim. Szexis szeretnék lenni. Szar is a hajam.
2017. dec. 27. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mellméret nem nagyon érdekli a férfiakat. Perpill olyan lány érdekel éppen akinek szinte tényleg semmi mellei nincsenek (A kosár).

Hajat meg meg kell mosni vagy elmész fodrászhoz és megmondja, hogy az arcodhoz milyen stílus állnak jól és megcsinálja.


Ha az arcod csúnya az ellen nem tudsz mit tenni, ezt osztotta a gép.

2017. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
8%
Szóba kellene állni a nem tökéletesen kinéző férfiakkal is, ők tudnának értékelni.
2017. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De olyan ok hozbak le a legjobban, igy hogyan legyen is őnbizalma valakinek ha szexis pasi meg nem us bokolt neki. Neg nem a külső a fontos, hanem mikyen belülről de en is fiatal nojent sem kaptam meg bokit, nekem is szujsegem kene, hogy legyen ez is kimaradt.
2017. dec. 27. 13:46
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
De azérz csak magas férfi jó, az alacsony nem olyan értékes, ugye?
2017. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Eloszor is kezd a helyesirassal.
2017. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hülye a kérdés. Mindenkinek mas a szep es a vonzó, de soha se volt meg helyes baratom se. Csak akik olyan emberek vettel körül akik lehuztak. Anyamtol az elen. Igy allrakanisagban mondom a ronda fiuk sokszor m e g goniszabbak mint a gwlyesebb tarsaik.
2017. dec. 27. 13:55
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Segíj vagy alkohol hatására írtad ki ezt a remek troll-kérdést?
2017. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem vedd észre a nem jó pasiktól kapott bókot is. Olyan a bók, mint egy szál virág mondjuk. Ugyan az a szál virág, ha egy manikűrözött ápolt kéz adja, meg a virág akkor is virág, ha a kéz gépzsír os vagy a köröm koszos. Ne azt nézd, hogy kitől kapsz bókot, hanem azt nézd, hogy kapsz-e egyáltalán, mert szerintem kapsz.

31/f

2017. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem azt sem. Es nem trollok a kérdés. En mindent elfogadok, nem vagyok olyan mint mas. En rendes nö vagyok, aki nem nezz le senkit. Azt is figadbam barkitol. Csak azert jol esne nekem is ha kapnek. Neg is mikyen no vagyok. Mikyen aki neg azt sem kap.
2017. dec. 27. 14:12
 10/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem troll kérdés, csak faj, higy aki nekem helyes ugye mindenkibek mas, meg helyes emvertol sem kaptam. Es ugye bem a manikurozottsegtol függ, ki milyen ember.
2017. dec. 27. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!