Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak szeretnék adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak szeretnék adni altatót, hogy kicsit lenyugodjon! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Állandóan agreszív, és szeretnék adni neki egy kicsi nyugtatót, de úgy hogy ne tudjon róla, mert elveti, de idegrohamos, és szeretnék neki segíteni! Sok a problémája, de aludni sem tudd, gondoltam jót tesz...

Hogy csináljam?


Nem kérek ilyen hozzászólásokat: fujj szemét vagy, gusztustalan , nem hiába nem szeretné és meggondolatlan...


És semmi baja nem lesz tőle, 1x vett már be magától, és szépen tudott aludni, semmi baja nem volt


2015. aug. 17. 22:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, ha már nyugtatózni kell, mert agresszív
2015. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudom...De hátha ...
2015. aug. 17. 22:29
 3/18 anonim ***** válasza:
Ital.
2015. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szemét, de ugye tudod, hogy ha valakit tudtán kívül begyógyszerezel azzal fel is jelenthet? Ha ennyire idegbeteg, miért vagy vele? És a gyógyszer amúgy is ideiglenes megoldás, javasolnám a pszichológust.
2015. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen tudom

De , úgy vagyok vele, hogy egy szép nagyot aludni fog.

Ez a meleg nem tett jót neki, és ő is panaszkodik, hogy nem tudd aludni piheni:(

2015. aug. 17. 22:32
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
És ha elmúlik a nyugtató hatása mi lesz? Utána folytatódik és semmi sem indok az idegbetegségre. Beszéljétek meg és irány a tanácsadó. Nekem is vannak rossz napjaim de eszembe se jut dühöngeni, azért vagyunk emberek és nem állatok,hogy tudjuk kontrollálni magunkat.
2015. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
"Ez a meleg nem tett jót neki, és ő is panaszkodik, hogy nem tudd aludni piheni:(" És télen? Akkor meg a hideg lesz a probléma? Én sem tudtam aludni rendesen de képzeld ha mindenki emiatt lenne idegbeteg?? Nyaranta kihalna a bolygónk?
2015. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

Egy bió boltban biztos tudnak segíteni. Az egyik leginkább nyugtató tea a citromfű vagy az orbáncfű, erre kellene egy kicsit rászoktatni.

Amúgy az ilyen embereknek magas a vérnyomások és nem szabad viccnek venni azt, ha ebben a más 1 hónapos durva kanikulában ők rosszul érzik magukat, pörgősebbek. Privátban többet is írhatok, mert ez összetettebb.

2015. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7-es, nagyon primitíven közelíted meg ezt: fogalmad nincs mi a különbség öröklődő állapotok között.
2015. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezzel nem segítesz. Tudtán kívül beadni bármit baromi veszélyes, mert lehet, hogy másnap bevesz egy gyógyszert, amit nem lehet az altatóval együtt szedni, súlyos mellékhatásokat produkál, és még csak segíteni sem tudnak rajta az orvosok, mert nem tudják, hogy mit vett be...

Szóval ezzel akár még az életét is kockáztatod a saját "kényelmed" miatt.

De amúgy kb. semmit nem jelent, van egy barátnőm, aki altatón él, de napközben attól még ugyanolyan "idegbeteg".

Ha nem bírod elviselni, akkor szakíts vele, vagy vedd rá, hogy forduljon szakemberhez, de a terved egyrészt semmit nem old meg, másrészt veszélyes!

2015. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!