Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja el, ami bántja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el, ami bántja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 25 éves nő vagyok, a párom 28 éves. Mostanában bánt egy dolog, ami az hogy nem osztja meg velem a problémáit..Nem mondja el, ami fáj inkább eltitkolja, magába fojtja pedig én mindig mondom neki hogy nekem bármit elmondhat itt vagyok neki stb stb..ő erre mindig mondja hogy mindent elmond és megbeszél velem persze én ezt naivan elhiszem aztán ha valamiért vitázunk előjönnek ezek a dolgok 'elkiabálja' azt ami bántja meg ami a baja és azt mondja hogy velem semmit nem tud megbeszélni..Szóval most akkor mi van? Miért nem beszéli meg velem a dolgokat?

2017. dec. 28. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a fiukat ugy nevelik fel hogy mindig sebezhetetlen supermannak kell latszani, maximum duhosnek szabad lenni.
2017. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van mas akinek elmondja...tapasztalat
2017. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mekcsalt
2017. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minek van olyanbal,akiben nem bizik?

Segits rajta, küld el.

2017. dec. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kopedelem "a hapsid"
2017. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!