Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan toleráljam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan toleráljam, hogy férjem ingerült, nem eszik, látthatóan bántja valami, de nem mondja meg mi, hanem rajtam tölti ki a problémáját?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 18:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondja el, hát hagyd rá, foglald el magad, menj el kirándulni, sétálni, ne tölts vele túl sok időt, hogy ne zavarjon annyira. Majd megnyugszik.
2014. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg mi a baja. Ha válaszra sem méltat, foglalkozz azzal, hogy te jobban érezd magad. Ne adj alkalmat a kötekedésre. Ha fontos vagy neki el fogja mondani.
2014. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Biztos azert, mert kikapott a Fradi, vagy kiesett Hamilton, vagy hasonlo. A pasik ilyenek miatt szoktak ingerultek lenni. Majd par nap mulva elmulik. :)
2014. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 gömbicica ***** válasza:
100%

1,2 válaszolók. azért ez nem olyan egyszerü(

én is meglátom a férjemen ha valami gáz van. Ő is hárit.

az nem megoldás, hogy otthagyja az ember.

mert aztán ha valami gáz lenne, -beütne, hogy miért nem voltam erélyesebb- akkor meg mig élek lelkifurdalással lennék.

2014. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd, majd magához fog térni idővel.
2014. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Elmondani nem köteles, de te sem vagy köteles hagyni, hogy rajtad töltse ki.
2014. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Borzasztó érzés, hogy elkövetek mindent a családért, elmentem például vásárolni a holnapi iskolakezdésre, hazaérve megkaptam, hogy hol voltam 3 órán keresztül, mert 1 óra alatt is el lehetett volna intézni, az ebédből nem evett, délután feküdt és ha kérdeztem mi a baja mérges lett, hogy ne találgassak.

Ridegen búcsúzott mikor eljöttem dolgozni.

Aztán hívott, hogy lefürdette a gyerekeket, bejelentette minek főztemre, mert ő zsíros kenyeret evett és az neki jó :'( .

2014. aug. 31. 19:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, duzzogjon egyedül.
2014. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szeresd. Ha eddig jó volt a kapcsolatotok és valami tényleg nagyon bántja, akkor fogja tudni hogy hozzád fordulhat. Előbb-utóbb elmondja, vagy elmúlik.

Ha korábban elmondta a baját és te nem éreztél együtt vagy kigúnyoltad, lekicsinyelted, akkor ne várd hogy újból bizalommal hozzád fordul.

2014. szept. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Már volt olyan, hogy csak utólag mondott el valamit, hogy ne izguljak miatta.

Sokszor kérem, hogy a dolgait precízebben intézze, majd utólag valami hivatalos probléma lesz belőle, akkor persze nem szereti hallgatni, hogy én előre megmondtam... Gondolok itt adózásra, vagy időben elintézni, befizetni valamit.

2014. szept. 1. 05:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!