Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok. Mi volt a legundoritob...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Mi volt a legundoritobb dolog amit a jelenlegi parotok tett veletek, es megbocsatottatok?

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
1,5 perc alatt elélvezett.
2017. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Majdnem 4 éves távkapcsolat után könyörögtem páromnak idén januárban, hogy legyen meg az esküvőnk, mert anyukám halálos beteg volt, nem tudtuk, hogy hány napja van még hátra, szerettem volna, ha anya lát engem menyasszonyként, és a párom nem egyezett ebbe bele. Számára ez látszat dolog lett volna és hazugság.

Úgyhogy anya úgy halt meg most február elején, hogy nem látta az egyetlen lányának az esküvőjét.

2017. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Estádio de Felchút ***** válasza:
31%

"1,5 perc alatt elélvezett."


Ugyanannyi időd volt neked is, mint neki.

2017. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatos hazugság, lelki tiprás, aztán megcsalás. Tudtam mire készül, és be is bizonyosodott, a legundorítóbb az volt benne, hogy kérdésre az arcomba hazudott, az utolsó percig tagadta. Megbocsájtottam, de ehhez nagyon sok idő kellett, természetesen egyedül, újra sosem kezdtem volna ezek után.
2017. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Megette most az előbb az utolsó kinder maxi kinget. Az esti teljesítménye után eldöntöm megbocsátom e neki. N
2017. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Elhagyott a 4 hónapos gyerekünkkel. Fél év után rendbe jöttek a dolgok, de nagyon nehéz fél évem volt, amikor egyedül neveltem a fiunk. Megbocsájtani soha nem fogom tudni, de idővel könnyebb lett. Azóta nagyon jó apa.
2017. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

De szánalmasak azok a gyökerek, akik a 2. válaszomat leszavazták!!!


Majd, ha ti is kértek valamit a párotoktól, nem is magatoknak, hanem anyukátoknak, aki a halálos ágyán fekszik, akkor legyetek ennyire leszavazós kedvetekben, idióták!

2017. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha a párod elhagy/megcsal/sosincs melletted amikor kell, azt nem kell megbocsájtani. Azért van ennyi hulladék kapcsolat, mert mindenki mindent megbocsájt, mikor a párja már régen nem szereti, ha ilyeneket tesz. Szóval a kérdésre a válaszom, hogy számomra nagyon bántó, undorító dolgot sosem bocsájtanék meg a páromnak.
2017. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Ráütött a macskámra, és nem csak finom meglegyintés volt. Nagyon nehezen tudtam feldolgozni, még azt is jobban viseltem volna, ha engem üt meg.
2017. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
9-es, te sem vagy tiszta,biztos utálja a macskákat,főleg ha bent van.
2017. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!