Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti összejönnétek egy nővel akinek csak anyja van, és azzal is utálják egymást?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Apámat nem láttam 4 éve, és anyámat is megvetem. Szerinted nekem lenne jogom ítélkezni? Legalább ilyen téren sokkal jobban megértenénk egymást.
2017. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így önmagában nem befolyásolná a választásom.
2017. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Hidd el , meg tudnám oldani a szitut!
2017. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Heart of Darkness ***** válasza:
95%
Nem befolyásolna. Nekem sincs igazából csak anya, de nem mondanám túl közelinek ezt a viszonyt.
2017. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne? Nem ez alapján döntök.
2017. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármiben is befolyásolná a terveimet, ha a kiszemeltem fasírtban lenne anyukával. Legalább nem lenne olyan anyósjelölt, aki folyton mindenbe beleköt, mindenbe belekontárkodik, folyton a nyakunkra járna, a házaspár munka miatti távolléte közben átrendezné a lakást, a leányt összeugrasztaná a sráccal, számonkérne, mikor hová megyünk, módosítaná, átírná a terveinket stb. (Jól tudom, miről beszélek, nagymamám pont ezt csinálta a szüleimmel, amikor fiatalok voltak.)
2017. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Én is kb ilyen helyzetben vagyok, mégsem volt soha gondom a párkereséssel. Egy férfi sem említette soha, hogy problémája lenne ezzel. Párom pontosan tudja, hogy miért nem vagyunk jóban édesanyámmal. Pont, mert a szöges ellentéte vagyok. Ő negatív, energiavámpír ember, pont ezért nem nagyon tudok vele közös nevezőre jutni. Soha semmiben nem támogatott, nem tanultam tőle semmit, soha nem volt nekem példakép. De ez a párkapcsolataimat sosem befolyásolta.
2017. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Össze.

Ki segít majd a gyerekekre vigyázni?

2017. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

#8, gyerekhez két ember pont elég. Tudom, négy van.

Ez egy oLyan párjapcsolat, ahol hárman járnak jól. Zsír.

2017. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
privatba esetleg dobhatsz nekem egy fotot
2017. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!