Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtetszett egy srác, bejelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy srác, bejelöltem, majd törölt, miért?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Oké, lehet, hogy gyerekes, de iszonyatosan megtetszett és bejelöltem facebookon(élőben sajnos NINCS esélyem oda menni hozzá). Visszaigazolt. Két hét telt el, írni akartam neki, erre mikor nyitom az adatlapját látom, hogy törölt az ismerősi köréből, és barátnője lett.

Gondoltam, veszett fejsze nyele. Teltek a hónapok, fél év eltelt, és annyira ott volt még MINDIG a fejemben, hogy bejelöltem megint(szakított a barátnőjével). Nem jelöl vissza. :)

Miért? Oké, nem ismer, de iszonyatosan bánt, hogy egy esélyt sem kaptam. Pedig szerintem a fiúk nem szokták csak úgy elutasítani a lányokat. Vagy akkor bűnronda lennék? Nem szoktam mindenkit bejelölni, de ő annyira megfogott. És nem egyből kapcsolatot akartam, csak megismerni őt, de hát így esélyem sincs.

Igazából csak az a kérdésem, hogy milyen oka lehet egy férfinek erre?:(


2017. dec. 30. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
mért a nők jobbak?bejelölsz egy nőt vagy visssza se jelöl vagy megkérdezi ismerlek?ha nem a válasz töröl és tilt
2017. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
két hét telt el,tehát addig nem irtál rá?akkor gondolta azért jelölted be hogy több ismerősöd legyen
2017. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miféle dolog az "esély", ami sokak szerint mondenkinek jár?

Nem jár.

És egy kapcsolatban lévő embertől nem ez-e a helyes megoldás?

2017. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írsz neki ő honnan tudja mit is szeretnél?
2017. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

"Pedig szerintem a fiúk nem szokták csak úgy elutasítani a lányokat."

Nem, azt csak a lányok szokták :) Ugye milyen szxr érzés?

2017. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Vagy akkor bűnronda lennék?"


ha megnezhetlek privatban irok velemenyt

2017. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

2 opció van.

1. Vagy nem tetszel neki.

2. Vagy az nem tetszett neki, hogy te kezdeményeztél. Vannak férfiak, akiknek nem jön be, ha egy nő nyomul, elvész a vadászat izgalma. (Sőt, igazából a legtöbb férfi ilyen, ha férfias férfiakról beszélünk, nem lúzerekről.) Hidd el, ha akarna tőled valamit, minimum visszajelölne.

2017. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazából adott esélyt. Nem tudta, hogy miért jelölöd, nem kérdezte és te sem montál semmit.

Egy "szia" is elég lett volna...

2017. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem kommunikaltal vele. ezert toroltem le mar en is mast!
2017. dec. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem értem mit nem értesz... Bejelölted, nem írtál egy mukkot se, barátnője is lett közbe és törölt. Nekem ez teljesen logikusnak hangzik.

Én is töröltem már le embereket, ráadásul azokat még élőben is ismertem régebben. Nem írtak soha, nem volt semmi kommunikáció, ezért töröltem őket. Vagy volt aki bejelölt, visszajelöltem, írtam neki, hogy "Szia, ismerjük egymást? Vagy miért jelöltél be?", látta, nem írt vissza, oké, törlés.

Nehogy már még te legyél megsértődve ezen, vagy játszd az értetlent.

2017. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!