Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megtartjátok szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtartjátok szakítás után az exetek és a rokonai telefonszámát?

Figyelt kérdés
Exemmel nyár végén szakítottunk. A szakítás után töröltem az összes olyan telefonszámot és facebook ismerőst, ami vele volt kapcsolatos. Október végén az anyukája írt nekem egy sms-t (a tartalma jelen esetben lényegtelen). Mivel nem tudtam, kitől kaptam, annyit válaszoltam neki, hogy nem tudom, ki ő. Ex néha szokott írni facebookon, olyankor beszélgetünk kicsit. Pár napja kibökte, hogy sajátos felfogásom van ezzel kapcsolatban, mert az anyukájának rosszul esett, hogy nem tudtam, ki ő, valamint facebookról is töröltem (ahogy az exemet is). Persze, joggal kérdezitek, miért foglalkozok vele? Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, másnál nem ez a természetes? Más nem törli ki a telefonszámokat szakítás után? Hozzá kell tenni, én facebookon gyakran szelektálom az ismerősöket is: például az olyan osztálytársakat is törlöm, akikkel a suliban max a házi feladatok miatt beszéltünk két szót.
2017. dec. 31. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mai napig elbeszélgetek az anyukájával, ha találkozunk, ismerősömnek tartom és kedvelem attól függetlenül, hogy a fiával szétmentem. Ő nem egy tárgy, mint a pólója, amit kidobtam, hanem egy személy, aki általa került bele az életembe. Szóval igen. Én megtartom a telefonszámokat és facebookon sem törlöm őket (az exemet sem)
2017. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Az első vagyok. A mondat kezdő nem a "Más nem törli ki a telefonszámokat szakítás után" kérdésre a válasz, nem a fő kérdésre..:)
2017. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Telefon számot nem törlök.

Facebookon is csak a követést állítottam le, meg kímélve magam a fájdalomtól. Illetve a chatből tüntettem el, hogy véletlenül se lássam.

Sztem így egyszerűbb.

2017. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Én mindent törlök..szerintem annyi hibát követtél el h a törlés mellé jár a tiltás is :D h még véletlenül se tudja velem többet felvenni a kapcsolatott.Ha vége akkor vége ott a mondat kapcsolat végén a PONT.Ja a cuccok amit tölük kaptam is kuka...kb mintha meg se történt volna az egész :P
2017. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Senkit nem törlök, tiltok, csak ha kellemtlenkedik.
2017. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 omba ***** válasza:
100%
Szerintem ez emberfüggő - a rokonságát én már a szakítás előtt töröltem.
2017. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem balhés a szakítás, amolyan megcsalásos, tányérdobálós, gyűlölködős, hanem olyan mint az én kapcsolatom vége, akkor simán. Megvan még a száma, ismerősök vagyunk mindenhol ahol a kapcsolatunk alatt, ha összefutunk ráköszönök, bár az anyját nem ismertem mert addig nem tartott a dolog.

Eleve nem vagyok híve a szakítás utáni teljes tisztogatásnak, mert az is az életem egy része volt. Amíg fáj, addig lementem a közös képeinket egy memóriakártyára és törlöm a gépemről meg a telefonomról, leállítom a követést facebookon, megállom hogy visszaolvasgassam az üzeneteinket, az ajándékait bedobozolom. Mindent úgyse tudnék kitörölni, mert egy hosszabb kapcsolat után minden rá emlékeztet, a ruháim mert "ez volt rajtam amikor...", a telefonom mert együtt vettük, a villamos mert azzal mentem amikor találkoztunk, és így tovább. Akkor meg mit erőlködjek?

2017. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Részemről attól függ, van akit töröltem, mert tudtam, hogy nem fogjuk tartani a kapcsolatot és feleslegesnek éreztem. Viszont van olyan exem, akinek megtartottam a számát.

Pl.: Mikor költöztem, ki kértem a véleményét a új lakásról (értékbecslő), mert attól, hogy nem működött köztünk a dolog, békében váltunk el és jó szakembernek tartom.

Facebookon általában leállítom a követést.

27/N

2017. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kifejezetten nem törlöm, de ha pl. új telefonba kell átvinni a számokat, akkor a többi nem használt telefonszámmal együtt ez is kiselejteződik.
2018. jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! :)

BÚÉK

2018. jan. 1. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!