Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vizsgám miatt ideges vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vizsgám miatt ideges vagyok, a barátom szakítani akar velem, mert nem bírja ezt elviselni. Adjatok valami tanácsot! (? )

Figyelt kérdés

2 hét múlva záróvizsgázok az egyetemen, és nagyon sokat tanulok. Egyre idegesebb vagyok, nagyon jó lenne már túlesni ezen. Az igaz hogy a barátommal is türelmetlenebb vagyok de mindennap keresem őt tanulás után, nem hanyagolom el. Viszont ma azt mondta hogy kezdi unni hogy folyton ideges vagyok és jobb lenne ha hagynánk egymást. Ma még meggyőztem hogy nem leszek ideges többet de szerintem egy két nap és szakítani fog velem. Most mit tegyek? Valakinek valami tanács? Hogy lehetnék nyugodtabb?

N



2017. dec. 27. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen pasiért nem kár. Ne törd magad miatta.


Egy kalappal a vizsgádhoz.

2017. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
98%
Miért neked kellene alkalmazkodnod? Pont neki kellene melléd állnia és támogatnia, nem még piszkálnia. Igen, ideges vagy, tanulsz, vizsgázni fogsz. Ezt nem képes ésszel felfogni? Mégis hány éves? 12?
2017. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
16%

Nem mondhatni, hogy nagyon segítene megnyugtatni.

Egyetem meg tanulás meg minden, de szerintem nyugodtan áthívhatnád magadhoz tanulni és két tananyag között ráugrani.

Ha tanulnod kell akkor biztosan megérti és utána békén hagy egy ideig.

2017. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
93%
Örülj hogy megszabadulsz egy ilyen baromtól.
2017. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom valami szakmunkas a srac. Keress inkabb egy egyetemistat, ezt meg hagyd a fenebe, majd talal maganak egy mukormost.
2017. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
31%

Az élet már csak ilyen.

Én is unnám, ha valaki azért kommunikálna velem, hogy utána a torkomnak essen.

Akkor tényleg jobb hanyagolni a dolgokat.

Miért vagy ideges?

Ha tanulsz akkor nem lehet baj.

Tanuld meg beosztani az idődet, szükséged lesz rá, mert el kell keserítselek, az életben még csupa ilyen szituáció lesz.

2017. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

Nem ugrok a torkának. Csak kicsit türelmetlenebb vagyok. A szüleimmel is, barátaimmal is sajnos. Nem tudok mit tenni. Még 2 hetet kell kibírnom valahogy.

Nem szakmunkás amúgy. Ő is egyetemet végzett. Ő 27 éves, én 23 vagyok. Talizunk is ha szabadnapos. Nem hanyagolom el. Sajnos ez most nekem stresszesebb időszak :(

Köszi a tanácsokat! Mentek a zöldek!

2017. dec. 27. 21:36
 8/63 anonim ***** válasza:
24%

Bírom a rengeteg egyetemistát akik eljátsszák a nagyhalált állandóan minden egyes vizsga előtt, de sosem okoz nekik gondot, hogy indokot találjanak inni és bulizni.

Itt meg persze lelkes szurkolócsapatként nyalják tisztára verbálisan a kis feneked.


Abszolút megértem a barátodat. A tanulásod fontosabb mint ő és a benned felgyümlett feszültséget is rajta vezeted le. Minden épeszű férfi kidobna és keresne egy műkörmöst, hogy este szépre festett körmökkel ő bújjon oda hozzá az ágyban.

Persze én nem vagyok egyetemista, én ezt nem érthetem. Bár elég sok egyetemistát látok és elég sok egyetemistának lehet itt is a kérdéseit olvasni ami után azon csodálkozom, hogy az általános sulit hogyan tudta befejezni ennyi ésszel...

2017. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
32%

De ezt ugatom, hogy ha majd melózni fogsz, ott is lesz határidő, vagy befizetni időben a pénzt, ügyintézések, kvázi az egész élet ebből áll.

Ha azt gondolod, hogy egy ilyen záróvizsga után hawaii lesz, akkor rosszul teszed.

Tehát ha nem tanulod meg kezelni a szituációt, akkor minden hónapban írhatsz majd ki ide kérdést, hogy éppen mi miatt rebbenek szét a hozzád közel állók.

2017. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
18%

Jaguar. Most teljesen igazat adok.

"kedves" egyik válaszoló! Miért kell degradálni azt akinek nem adatott meg az egyetem? Miért lenne kevesebb mint te, akinek volt lehetősége rá? Gratulálok a felfogásodhoz!

A hattyú halálát játszátok el pár vizsga miatt. Sajnálom a srácot. Én sem lennék hárpiára kíváncsi. B

2017. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!