Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van velem, ha nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van velem, ha nem szeret?

Figyelt kérdés

A párom másfél év után azt mondta, hogy ő már nem érzi a mi kapcsolatunkat. Tegnap előtt este mondta, azóta ugyanúgy együtt alszunk, kirándulunk csak nincs szex meg csók. Lehet amiatt, mert megkértem, hogy pár napig még maradjon, amíg édesanyukám haza jön, mert nem szeretnék egyedül maradni (igen 21 éves nő létemre, félek az esti egyedül léttől,nem a szellemektől vagy az ágy alatti szörnyektől, hanem csak a magánytól). Lehet emiatt maradt? De ha valakot nem szeretek, akkor nem maradok vele akkor se ha fejen pörög. Szerintetek csak jószívű, vagy ő is ragaszkodik még? Tudni kell, hogy a szerelmünk úgy indult mint a mesékben! És azt mondta azért szeretett ki, mert ellaposodott, viszont nem érzi úgy hogy fel kellene frissíteni, mert ha idáig jutottunk akkor baj van. Szerintetek?

Ezen felül nagyon kíváncsi volnék megtörtént csodás sztorikra, nőtársaimtól , akiknek ugyanígy elveszett a remény, mégis megtörtént a varázslat és boldogok. Nagyon köszönöm!



2017. dec. 30. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó fej, hogy maradt. Nyilván tényleg szeretett. A csodás sztorikra még várj egy kicsit.
2017. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínű, hogy csak jó fej, úgy erzi ezt még igazán megteheti érted. De ha azt mondta, hogy részéről már elmúltak az érzések, és rendbe hozni sem akarja, akkor az úgy is van. Sajnálom.
2017. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is csak próbál még utoljára korrekt lenni, ha már ilyen életképtelen vagy, hogy felnőtt emberként nem tudsz egyedül lenni. Elmondta, hogy nem szeret, nem akar veled lenni, mire vársz még? Csak magad alatt vágod a fát a felesleges reménykedéssel és a nagy mesés fordulatra való várakozással. Te tudod, de minél később nyitod ki a szemed, annál nagyobbat fogsz koppanni.
2017. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak sajnál téged.Amúgy meg aki menni akar,arra rá kell adni a kabátot.Sajnálom,de ez jobb már nem lesz.Minél tovább húzod,annál többet szenvedsz.Az új évet kezdhetnéd mondjuk tiszta lappal,nélküle.
2017. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rendes pasas lehet, ha ott maradt, mert féltél.Sajnos, fájó szívvel, de le kell mondani róla, ne is erőltesd, viseld emelt fővel a szakítást. Majd jön hozzád illő. De annál az újnál előbb ismerjétek ki egymást, csak utána szexeljetek, akkor talán elkerülhető az ilyen befejezés.
2018. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azóta is itt van minden nap. Mondtam neki, hogy nem.vagy visszatartva, menj nyugodtan. De maradt. Tegnap a saját otthonában tevékenykedett, este megkérdezte, hogy meló után el e megyek érte. Haza jött velem. Hülyéskedünk, nevetgélünk,minden este megiszunk egy pohár bort, pedig eddig nem ittunk mert nem szeretem az alkoholt. Mondtam neki, hogy "ha sajnálatból, vagy itt, akkor menj haza nyugodtan, nem kell sajnálnod engem" és azt mondta viccesen, hogy "kajálni járok ide".


Az egyedül alvásra kitérve semmi mentségem. Valóban nagyon életképtelennek tűnik, hogy félek az egyedül léttől. Próbálom is fejben gyakorolni a dolgot. Azóta minden nap vizualizálok, hogy hogyan fog történni ez az egyedül dolog. Készítem magam. Csak nehéz.


De a lényeg: nem tudom mi okból van itt. Nem tartom vissza, nem potyogok akkor amikor látja, felvettem egy "haverok vagyunk érezzük jól magunkat" maszkot. Tehát nem látja rajtam a félelmet. Szerintetek?

2018. jan. 3. 09:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el kéne küldened. Nem tudom miért van még ott, ha részéről vége, mert ennek így semmi értelme! Tisztázd vele, hohy mit akar még tőled, ha csak haverkodni, akkor menjen, arra neked nincs szükséged. Ezzel csak elnyújtjátok a lezárást, sokáig él benned a remény a semmiért, ahelyett, hogy szépen elgyászolnád a kapcsolatot és tovább lépnél.
2018. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor arra esély sincs, hogy azért van itt mert szeret velem lenni és talán ezzel közelebb kerülünk egymáshoz?
2018. jan. 3. 13:20
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs. Mármint nyilván szeret veled lenni, de csak mint barát, kicsit a megszokás is bele játszhat, de gondolkozz reálisan. Ő szakított, miért tette volna, ha szeretne?

Ez amit most csináltok, a lehető legrosszabb. Kicsit az a szakítok is, de nem is, és nem élitek meg veszteségként a szakítást. Márpedig azt meg kell élni. Át kell érezni, hogy igen, tényleg vége egy életszakaszomnak. De így, hogy folyton együtt lógtok, csak kicsit másképpen, nem érzitek át. Ő sem, mert így egy karnyújtásnyira van, hogy bármikor visszatáncolhat, bármikor lehet még valami. Te meg ugye reménykedsz. Pedig ha esetleg van még benne szikra, az úgy derülne ki, ha végleg elhajtanád, lezárnál vele minden kontaktot, és eljutna az agyáig, hogy elveszített. Aztán lehet kihozza belőle, hogy mégis szeret. De ezzel a bohóckodással semmire se mentek.

2018. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Na, ácsi, gyerekek. Ebből, amit kérdező leírt, én nem vetnék keresztet a kapcsolatra. Fiatal férfiaknál megesik, hogy annyira tele van a fa52uk a világgal, hogy a pusztító dühük a párkapcsolatban csúcsosodik ki. Összejön minden, és változást akarnak. Mindegy milyet, mindegy jó, vagy rossz irányba, csak változzon már valami ebben a qrva világban! Olyankor hajlamosak romba dönteni mindent, hogy aztán elölről építsék újjá az életüket.

Elmondok egy tanmesét. Egyszer egy fiatal fiúnak meghalt az apja. A fiúra maradtak az állatok, a föld, a szőlő. De nem értett még egyikhez sem, hiszen korábban mindent az apja csinált. De azért tette a dolgát, próbálkozott. Nem sok sikerrel. Egyre inkább elkeseredett, amikor egy napon, amikor a szőlőt kapálta, hatalmas jégeső kerekedett, és irgalmatlanul elverte a szőlőt. Vakarta a fejét a fiú, nézte a letördelt ágakat, a földbe vert termést, a csupasz tőkéket. Aztán fogta a vermelőt;

- Na, uram, nézzük, mire megyünk együtt!

És elkezdte módszeresen kicsapkodni a megmaradt tőkéket.

Szerintem kérdező, nincs még veszve minden. Csak most jól kell lavírozni. Nincs szex! Nincs szerelmeskedés. És nincs minden este vacsora, aztán ott alvás. Sürgősen szokd meg, hogy egyedül alszol, a fiú meg hadd lássa, hogy boldogulsz nélküle is. Ez ugyan játszmázás, ami nemigen fér bele egy párkapcsolatba, de olykor meg kell alkudni az ördöggel, hogy mentsük a menthetőt. Majd ha neki is az üres kéglibe kell hazamenni, ha nincs kihez szólni, talán rájön, hogy mit veszített, s hogy hol a helye.

2018. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!