Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kedvesem barátja elhívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedvesem barátja elhívott randizni?

Figyelt kérdés

A kedvesemnek a legjobb barátja elhívott randizni. Tudja,hogy együtt vagyunk. Többször is találkoztam ezzel a férfival a párom jelenlétében. Aztán egyik nap facebookon rám írt és megkérdezte,hogy van-e kedvem találkozni? Meginni valamit? Mondtam neki,hogy igen persze. Én azthittem,hogy úgy értette a párom is jöjjön velem. Elvégre eddig csak úgy találkoztunk. Megbeszéltem vele,hogy a városban találkozunk. De félreérthettük egymást. Mert én a kedvesemmel mentem. Mire ő amikor oda értünk hozzá, nagyon mérgesnek tűnt és pár perc alatt el hadarta,hogy most neki mennie kell,nem ér rá mégsem, hívta az apja,segítenie kell neki és elment. Később írta meg neten,hogy azthitte egyedül megyek. Akkor már valami tudtam,hogy nem okés. De nem foglalkoztam vele,megírtam neki,hogy bocsánat,valószínűleg nem értettük egymást. Utána nem beszéltünk. Aztán nem rég felhívott. A telefon számomat régóta tudja, de ritkán hívott és ha keresett is akkor általában a párommal kapcsolatos dolog miatt. Most viszont engem keresett és randizni hívott. Nem mondta így ki,de azt mondta szeretne meghívni valahova kajálni. Megkérdeztem tőle,hogy és a párom miért nem jöhet velünk? Mire kitérő válaszokat kaptam,de aztán csak kibökte,hogy megszeretne ismerni,kicsit komolyabban. Hiszen már milyen régóta ismerjük egymást,de alig-alig szoktunk kettesben beszélgetni. Nos,én elutasítottam. Megkértem,hogy ezt a beszélgetést tegyük meg nem történté és tartsuk a távolságot. Én egyáltalán nem érdeklődöm eziránt a srác iránt. Ő a kedvesem legjobb barátja. Nekem ez idáig szimpatikus volt,jó humorú,kedves férfi és pont. De kezd megváltozni a véleményem.


Szerintetek meséljem el ezt a barátomnak? Nem akarom titkolni,mert lehet ,hogy később csak rosszul jönnék ki ebből és nem hinne nekem. De minden üzenet megvan. A telefon hívás időpontja is és,hogy a srác keresett engem. Igazából nem szeretném,hogy a kettőjük jó viszonya megromoljon. Ezért nem mondanám el a páromnak. Nem tudom mi legyen. Valaki volt hasonló helyzetben?


2017. dec. 31. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Tarts meg minden üzit,stb,de ne mondd el,nem kell keverni,elég egyenlőre ha csak te tudod milyen jóbarát ez a tag.Aztán ha vmi gebasz lesz,előveheted a bizonyítékokat.
2017. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem szeretném,hogy "gebasz" legyen. Azt nem akarom megvárni. De azt sem akarom,hogy miattam, megromoljon a kapcsolatuk.
2017. dec. 31. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Milyen idős?

Úgy látszik barátokat tartani nem könnyű dolog.

Mindenképpen legyenek meg az üzenetek, nehogy egyszer besokalljon az elutasítástól, és bosszút akarjon állni, amely helyzetből ne adj Isten még Te jössz ki rosszul.

2017. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég féreg az ember.

Én simán elmesélném.

2017. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És gyerekkoruk óta barátok. Ő ismeri tizen nem tudom hány éve én meg 3 év 1 hónapja.



Mindketten 27 évesek.

2017. dec. 31. 18:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább elmondanám a barátomnak. Ha ez később derül ki, szerintem még rosszabb helyzetbe hoz téged. Elvileg megbíztok egymásban és tudni szeretnétek mi folyik a hátatok mögött. Megmondanám neki, hogy ne akadjon ki és szerinted nem is kell ebből ügyet csinálni, de bepróbálkozott nálad a haverja, amire te nemet mondtál, és az ügy le is volt ezzel zárva, senkinek nem kell neheztelni a másikra.
2017. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#2, itt semmi se te miattad történt, nehogy már ezen parázz.

Én elmondanám, csak egy említésre méltó dolog.

Szépen le kell építeni a pasit- kettőtöknek

2017. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Meséld el.

Nem tudhatod a háttérben miket mond a párodnak. Ne adj Isten kavarja a sz.rt. Védd meg magad szerintem és mutasd meg a párodnak a híváslistád is.

Jobb ha tudja ő is hogy milyen ember és mire számíthat tőle!!!

Simán!

30F

2017. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barát! Soha sem hajtanék ismerős párjára!
2017. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként akarnám tudni, hogy ilyen "barátom" van.

Mond el, mutasd meg neki az üziket.

Így a barátod eldönti mit akar.

2018. jan. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!