Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Metaladyy kérdése:

Mit akarhat a volt kedvesem?

Figyelt kérdés

A volt baratommal mar jo ideje nem vagyunk egyutt, nagyon szep kapcsolat volt.

Beszelgettunk meg egy ideig, de rajottem, hogy igy nem tudom tultenni magam rajta, ezert nem kerestem tobbet. Kezdtem helyrejonni, ratalaltam azokra a dolgokra, amik egy egyedulallo nonek is meghozzak a boldogsagot.

Jo par hetre ra parszor megkeresett, erdeklodott irantam s mondott valamit amibol egyertelmuen latszott, hogy valamit erez irantam es elhivott valahova. De aztan meg tavolsagtato lett velem de nem ertem, hogy miert.. egy bizonyos ok miatt, ami szamomra nagyon kellemetlen volt, nem merek rakerdezni, hogy mit is jeleng ez.

Amialatt nem tartottuk a kapcsolatot, probaltam ismerkedni, de mikor kezdett komolyabbra fordulni a dolog, en nem akartam folytatni, mert folyton a volt kedvesemre gondoltam.

Miert viselkedik igy velem?

Hogyan tudnam tultenni magam rajta?


2015. jan. 31. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Te nem is akarod túltenni magad rajta.

2. Ő néha unatkozik, vagy társaság hiánya van, vagy szexhiánya amire talán megkaphat.


Ergo! mivel ő nem száll le rólad te meg még mindig akarod, és beszélsz is vele így nem is leszel túl rajta sosem.

2015. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van.

Te nem akarsz túllenni rajta. ÉS te is állandóan csak vele vagy elfoglalva. Ez egy felesleges hiszti.

2015. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 opened paradise ***** válasza:

Önző és nem akar elengedni.

Kiváncsi még,de közben nem biztos,hogy többet is akarna.

2015. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat!
2015. jan. 31. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!