Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhat egy ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Nagyon összevesztem a barátnőmmel. :( Karácsonyi vacsorán szóba került a szüleinkkel a gyerekkérdés. Az anyukája viccesen mesélte, hogy sosem szeretett babázni, talán 10 évesen mondta először, hogy nem akar gyereket, úgy örül, hogy talált maga mellé valakit, aki ezt elfogadja. Mi 7 éve vagyunk együtt, szó se róla, a harmadik randin megmondta, hogy nem valószínű, hogy ebben a kérdésben megváltozik a véleménye. Amikor hazamentünk felvetettem ezt a dolgot, szó szót követett, belátom én voltam, aki túl agresszíven meg akarta győzni. A lényeg, hogy veszekedés lett belőle, a fejemhez vágta, hogy elég sok mindent feladott ezért a kapcsolatért, de ha azt hiszem, hogy mindenben ki fogja szolgálni az igényeimet, és csak azért szülni fog, mert nekem épp gyerek kell, akkor nagyot tévedek. Tény, hogy mindenben mellettem állt eddig, a családjával öt évig nem beszélt, mert ellenezték a kapcsolatunkat, meg még pár dolog.. De akkor most én fogadjam el, hogy sosem lesz gyerekem? Én azt hittem 19 évesen még nem tudhatja, majd változik, de ezek szerint neki ez a "plusz kötöttség" nem kell.

2018. jan. 1. 19:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Előbb az írod, hogy nem mondott indokot, most azt írod, mondott.

Más gyerekét amúgy én sem feltétlenül komálom, azért a saját az másik kategória.


#12-es szülési fájdalmam még nem volt, de vesekövem már igen, úgyhogy van elképzelésem a szülési fájdalomról.

Banális.

2018. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ez szerinted indok?!
2018. jan. 1. 20:32
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha pedig olyan párod van, aki egy megfázástól is a halálán van, akkor inkább keress egy igazi férfit.
2018. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom, hogy a fájdalomtól való félelem banális. A testvérem sokszor az ágyból sem bír kikelni, amikor megvan neki. Asszony meg elég stram csaj. Meg szerintem remekül boldogulna a gyerekkel.
2018. jan. 1. 20:34
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy az.

Ezt vagy elfogadod, vagy nem.

Te, hogy viselkedsz a kapcsolatban? Kiérezni a cselekedeteidből, hogy gondoskodó apa és jó férj lennél?

2018. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Gondolom ,ha nem tartana annak, nem lenne már velem. Nem az a megalkuvó típus. Szóval szerintem nem ez a gond.
2018. jan. 1. 20:40
 17/25 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem több esélyed lesz, ha ezt a témát nem hozod fel többet.

Ha rizikózni akarsz, akkor azt tedd csendben, de ne akadj fent, ha nem jön be a számításod és ne mást hibáztass érte, és készülj arra, hogy a jövőben sem akar gyereket.

Ez megváltozhat, bár kicsi rá az esély, viszont ha nyomulsz, akkor ilyen dafke ellenérzést fogsz szülni benne.

2018. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hittem úgyis változik, nőből van."


Istenem, de hülye vagy.

2018. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

hogy megváltozhat-e? Franc tudja. A legapróbb dolgoktól a világrengető eseményekig bármi megváltoztathatja egy ember gondolkodását, felfogását, így nem tudhatod, hogy egy nap nem úgy ébred-e, hogy mégis inkább akar gyereket. Szerintem inkább arra kellene figyelni, nehogy egy ilyen helyzetben hirtelen jöjjön a váltás (a te példádra alapozva: onnantól, hogy kijelenti, hogy mégis gyereket akar még egy évet várnék és ha akkor is határozottan a gyerekvállalás mellett áll, csak akkor kezdenék hozzá), mert az később nagyon csúnyán visszaüthet.


Másrészt neked vagy el kell fogadnod a döntését vagy mérlegeld a lehetőségeid és lépj tovább! Kényszerből semmiképpen se vállaljatok gyereket, azzal csak mindhármótok életét pecsételnétek meg.

2018. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Csak valamilyen szinten félek attól, hogy egyedül maradok. Bennem ezért merült fel. Ha mégsem sikerül a kapcsolatunk, akkor ki tudja, találok-e még valakit.
2018. jan. 1. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!