Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhat egy ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Nagyon összevesztem a barátnőmmel. :( Karácsonyi vacsorán szóba került a szüleinkkel a gyerekkérdés. Az anyukája viccesen mesélte, hogy sosem szeretett babázni, talán 10 évesen mondta először, hogy nem akar gyereket, úgy örül, hogy talált maga mellé valakit, aki ezt elfogadja. Mi 7 éve vagyunk együtt, szó se róla, a harmadik randin megmondta, hogy nem valószínű, hogy ebben a kérdésben megváltozik a véleménye. Amikor hazamentünk felvetettem ezt a dolgot, szó szót követett, belátom én voltam, aki túl agresszíven meg akarta győzni. A lényeg, hogy veszekedés lett belőle, a fejemhez vágta, hogy elég sok mindent feladott ezért a kapcsolatért, de ha azt hiszem, hogy mindenben ki fogja szolgálni az igényeimet, és csak azért szülni fog, mert nekem épp gyerek kell, akkor nagyot tévedek. Tény, hogy mindenben mellettem állt eddig, a családjával öt évig nem beszélt, mert ellenezték a kapcsolatunkat, meg még pár dolog.. De akkor most én fogadjam el, hogy sosem lesz gyerekem? Én azt hittem 19 évesen még nem tudhatja, majd változik, de ezek szerint neki ez a "plusz kötöttség" nem kell.

2018. jan. 1. 19:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ennyi? Akkor már most szakíts, ne tedd tönkre az életét. Ez nem szerelem és még a jövővel kapcsolatban is másképp gondolkodtok. Vagy kezdjetek el dolgozni azon, hogy egymásra találjatok, vagy vessetek véget neki.
2018. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért 26 évesen nem hiszem, hogy félni kéne az elkövetkezendő időktől.

Amúgy is, ahogy idősödik az ember úgy lesz nyíltabb és bátrabb, ergo nem kell 7 év ahhoz, hogy kiismerj valakit annyira, hogy eldöntsd, együtt akarsz-e vele élni, családot alapítani.

2018. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Van rá okom. Nem biztos, hogy találnék még egy ilyen lányt. Ő viszont ha akar, megkaphat bárkit. Szép, okos, talpraesett, elvei vannak, tervei, nem szereti a függő helyzetet. Ha dobbantok, nem lesz visszaút. Az a típus, aki ha valaki menni akar, felsegíti rá a kabátot.
2018. jan. 1. 21:36
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok aki nem szeretne gyereket. Sajnos ez nem egy olyan probléma amit beszélgetéssel meg lehet oldani. Teljesen megértem a párod mert én is azt érzem, hogy nem szeretem a gyerekeket, sok ismerősömnek van, nagyon szívesen vagyok nagynéni havonta 1-2 órát, de ennyi, utána már idegesítenek.

Ha a barátnődben soha nem volt meg a vágy egy gyerek iránt, megváltozhat, de nem valószínű.


Szerencsére nálunk ez nem probléma, mert a páromnak az előző házasságából már van gyereke. Viszont az exemmel hasonló volt a felállás, mint nálatok és komoly feszültségeket okozott, úgyhogy jobb, hogy vége lett és találtam valakit akivel egy irányba haladunk. Nektek is ezt kívánom.

2018. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy érzed hogy titkolna vmit akkor kérdezz rà.Bàr nem hinném ő leszögezte hogy nem akar gyereket már az elejên sztem ez korrekt .
2018. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!