Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Arra kér a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Arra kér a barátom, hogy vágassam le a hosszú hajamat rövidebbre.

Figyelt kérdés
Elég hosszú a hajam, a barátom pedig tegnap beszólt, hogy jó lenne, ha levágatnám, mert ekkora haj már nem szép és kislányokhoz illik, nem egy 25 éves nőhöz. Nem arról van szó, hogy ápolatlan, nincs 1 töredezett hajvégem és dús is, neki kifejezetten a hossza nem tetszik. :( Nagyon elkeserített, mert hosszú-hosszú évekbe telt míg ekkorára növesztettem és nagyon sokat gondoskodtam/gondoskodom róla, imádtam eddig. Más gondunk nincs...
2018. jan. 2. 08:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
2%

Vágasd le,mert kell a változás. Ráadásul rá tudod fogni az új évre.


Ha nem tetszik neki a rövid, új hajad, akkor dobd ki a barátodat.

2018. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%
Meddig ér a hajad? Lehet hogy már túl hosszú?
2018. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én leszarnám. Én hajam, nekem kell hogy tetszen.
2018. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen, csak sötétbarna.

2018. jan. 2. 08:54
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
Én egy hátközépig érőre simán levágatnám. (De nekem az ennyire hosszú nem is tetszik)
2018. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém valamivel rövidebb volt pár hónappal ezelőttig. De nem volt férfi aki ne imádta volna. Nyár közepén önszántamból döntöttem úgy, hogy hátközépig visszavágatom.

A barátom nagyon sajnálta. Igazából utána egy napig én is megbántam, de aztán megszoktam. Szerencsére nekem gyorsan nő a hajam, hamar nagyon hosszú lesz megint.


Én nem vágatnám le máskedvéért, csak ha én akarom.


29N

2018. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%
Az nem opció, hogy feltűzve hordod? Megmarad a szép hajad is, és a barátodnak sincs útban. Én nem vágatnám le. Sok nő ölne egy ilyen hajkoronáért, Te meg levágatnád, csak mert a pasidnak ez a heppje. Amúgy szép póthajat lehetne belőle készíteni. Eladhatod, vagy eladományozhatod pl.rákos betegeknek.
2018. jan. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Tedd azt, ami neked jó. Ha nem akarod levágatni, akkor megmondod, hogy nem. Sajnálnád, és évekbe telik, mire újra ekkora lesz. Pont.

Emiatt nem fog elhagyni, nyugi. De tudni kell nemet mondani.

2018. jan. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vágass belőle annyit, hogy az már észrevehető legyen, de feleljen meg azért neked is... előtte beszéljétek meg.
2018. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Levágatni semmiképp nem fogom, a kérdésem inkább arra irányult, emiatt érdemes e szakítani meglátásotok szerint... Csak mert így olyan, mintha nem is tetszenék neki teljes mértékben, úgy meg mi értelme
2018. jan. 2. 09:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!